"Донбас" з мінімальним рахунком переграв "Металург"

11 січня 2013 р.
Підопічні Юліуса Шуплера з перемоги почали виступи у вирішальному етапі Континентального кубка.

Вигравши перший період з солідною перевагою по кидках, донеччани так і не змогли відправити першу шайбу у ворота гостей з Жлобіна. В окремих моментах заважав воротар білорусів Мільчаков, а в ситуації, коли на вістрі атаки перебував Ренді Робітайл, гостям допомогла поперечина. Це підтвердив і перегляд ігрового моменту арбітром.

Після закінчення 27 хвилин матчу донеччани все ж змогли втілити перевагу в закинуту шайбу. Перша ланка ХК "Донбас" розіграла відмінну комбінацію з разючим кидком Євгена Дадонова. Проте надалі саме останнього точного кидка не вистачало підопічним Юліуса Шуплера. Все менше роботи ставало у Яна Лацо, все частіше господарі майданчика гостювали біля воріт суперників, але домогтися більшого до кінця другої двадцятихвилинки не змогли.

Реалізація чисельної більшості виявилася не самою сильною стороною донеччан, набагато гостріше підопічні Юліуса Шуплера діяли в рівних складах, однак збільшити рахунок так і не змогли. Втім і перемога з мінімальним рахунком принесла донеччанам перші 3 турнірних очки.

"Донбас" (Донецьк, Україна) - "Металург" (Жлобин, Білорусь) - 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Шайба: 1:0. Дадонов (Недорост, Кііскінен) - 26:46

"Донбас": Лацо. Уілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен, Бартуліс-Терещенко, Петтерссон-Робітайл-Кашпар, Коларж-Перетягін, Кочетков-Доніка-Варламов, Пуйстола-Васильєв, Матерухін-Віртанен-Квітченко.

"Металург": Михайлов. Казнадій-Пулвер, Брікун-Ігошин-Баранов, Шинкевич-Спиридонов, Єфименко-Осипов-Хлєбніков, Яскевич-Дурнов, Андрющенко-Ремезов-Ємелін, Плотніков-Марченко, Дудко-Дашков-Каштанов.