Континентальний кубок. "Металург" здобув першу перемогу

12 січня 2013 р.
У першому матчі другого ігрового дня жлобинський "Металург" упевнено обіграв "Руанських Драконів"
У першому матчі другого ігрового дня жлобинський
У першому матчі другого ігрового дня жлобинський "Металург" упевнено обіграв "Руанських Драконів". Результат поєдинку був вирішений у другому періоді, коли підопічні Василя Спиридонова вистрілили дуплетом, протягом двох хвилин відправивши дві шайби у ворота команди з Франції. Закріпити успіх білоруси змогли в кінцівці періоду, закинувши у меншості. У кінцівці зустрічі Гьюнетт відквитав одну шайбу, однак цього, звісно, виявилося недостатньо.

"Руанські Дракони" (Франція) - "Металург" (Жлобин, Білорусь) - 1:3 (0:0, 0:3, 1:0)
Шайби: 0:1. Брікун (Ігошин) - 23:32, 0:2. Єрьомін (Марченко, Андрющенко) - 24:57, 0:3. Ремезов (Єрьомін, Шинкевич) - 39:01-мен., 1:3. Гьюнетт (Тінель, Десроазье) - 56:48

"Руан": Анрі. Тавжель-Фуар, Гюьнетт-Тінель-Десроазье. Лаесалу-Дурень, Кастонгай-Фредрікссон-Стефанко. Жаніл-Гьюлемайн, Бенуа-Салмівірта-Гутьеррез. Аубе. Рьох-Тіллет-Жолі
"Металург": Мільчаков. Казнадій-Пульвер, Брікун-Ігошин-Баранов. Шинкевич-Спиридонов, Єфименко-Осипов-Хлєбніков. Яскевич-Дурнов, Андрющенко-Ремезов-Єрьомін. Плотніков-Марченко, Дудко-Дашков-Каштанов