Червоні пропускають і перемагають

03 серпня 2013 р.
У перший день вїкенду головна команда ХК "Донбас" провела відкрите тренування для вболівальників
У перший день вїкенду головна команда ХК "Донбас" провела відкрите тренування для вболівальників. У її рамках підопічні Андрія Назарова зіграли черговий тренувальний матч - 2 періоди по 20 хвилин чистого часу.

Білі - Червоні - 1:4 (1:1, 0:3)
Шайби: 1:0. Лайне (Федотенко, Петтерссон) - 10:17, 1:1. Дадонов (Якуценя) - 16:29, 1:2. Якуценя (Дадонов, Коларж) - 21:20-біл, 1:3. Бєлухін (Дадонов, Якуценя) - 25:28-біл, 1:4. Варламов (Дадонов, Уїлсон) - 36:07
Білі: Горячевських, Салмела - Пігановіч, Лайне-Федотенко-Петтерссон, Сильницький-Петрухно, Матоушек-Віртанен-Мартишко, Халіков, Квітченко, Нікіфоров, Морозов.
Червоні: Лацо. Бартуліс-Разін, Дадонов-Бєлухін-Якуценя, Коларж-Вілсон, Варламов-Шалімов-Кагарлицький, Кііскінен-Захаров-Благой, Паутов.

Білі відкрили рахунок у швидкій контратаці. Тєєму Лайне після передачі Руслана Федотенка відправив шайбу у "дев'ятку". Завдяки кільком видаленнях, білі втратили ігрову перевагу, та Євген Дадонов точним кидком під поперечину зрівняв шанси на успіх. Після перерви червоні двічі використовували чисельну перевагу, до того ж Ян Лацо впевнено відбивав всі спроби опонентів змінити рахунок у поєдинку. Таким чином, червоні здобули першу перемогу в п'яти тренувальних матчах.

Булліти: Варламов-воротар, Нікіфоров-гол, Кагарлицький-воротар, Матоушек - штанга, Бєлухін-воротар, воротар Мартишко-
Рахунок по буллітам - 0:1