Білі знову беруть гору

07 серпня 2013 р.
У середу, 7 серпня, головна команда ХК "Донбас" провела черговий тренувальний матч
У середу, 7 серпня, головна команда ХК "Донбас" провела черговий тренувальний матч. Як і в попередні ігрові дні, підопічні Андрія Назарова зіграли двосторонку з двох періодів по 20 хвилин чистого часу.

Білі - Червоні - 5:1 (4:1, 1:0)
Шайби: 1:0. Бєлухін (Петрухно, Благий) - 2:30, 2:0. Віртанен (Петтерссон, Кііскінен) - 3:31, 3:0. Квітченко (Бєлухін, Благий) - 4:58, 3:01. Кашпар - 12:04, 4:1. Петтерссон (Федотенко) - 13:27, 5:1. Кііскінен (Сильницький) - 25:34.

Червоні: Лацо (Горячевських, 20:00-40:00). Вілсон-Подхрадськи, Дадонов-Недорост-Якуценя, Бартуліс-Разін, Кагарлицький-Робітайл-Кашпар, Халіков, Морозов-Шалімов-Нікіфоров, Матоушек, Захаров, Мартишко (2-й період).
Білі: Горячевських (Березін, 20:00-40:00). Пігановіч-Салмела, Лайне-Федотенко-Петтерссон, Коларж-Сильницький, Варламов-Віртанен-Кііскінен, Паутов-Петрухно, Бєлухін-Благий-Квітченко, Шалімов (2-й період).

Білі знову взяли гору, здобувши п'яту перемогу в шести тренувальних матчах. Перевагу в рахунку на перших хвилинах було досягнуто завдяки більш вдалій грі третьої ланки білих над опонентами, а після пропущеної шайби від Лукаша Кашпара, за справу взялося і перша ланка. Тєєму Лайне та Фредрік Петтерссон довели рахунок до великого, а Туомас Кііскінен, після сольного проходу на початку другого періоду, повністю перекреслив шанси суперників на позитивний результат.

Булліти: Подхрадскі - гол, Благой - воротар, Робітайл - гол, Федотенко - воротар, Кашпар - гол, Лайне - воротар.