"Донбас" в овертаймі взяв гору над "Ак Барсом"

18 листопада 2012 р.
Підопічні Юліуса Шуплера на мажорній ноті завершили домашню серію, здобувши шосту домашню перемогу поспіль.

Витримавши стартовий натиск гостей, які з перших же секунд матчу вирішили взяти гру під свій контроль, підопічні Юліуса Шуплера не просто відсунули гру від своїх воріт, але і пристойно навантажили воротаря казанців Баруліна. Посприяли цьому і два видалення у складі донеччан, які залишилися нереалізованими. Саме з останніми секундами штрафу Голубєва господарям майданчика вдалася гольова комбінація, яка була реалізована вже в рівних складах. Свою дебютну шайбу у складі «Донбасу» закинув Сергій Перетягін.

В середині другого періоду Деніс Кочетков за рахунок активного пресингу зумів змусити помилитися опонента і, втікши до воріт «Ак Барса», подвоїв перевагу своєї команди. Цей момент підстьобнув гостей до ще більш жорсткого натиску. Вистоявши після видалення Бабчука, донеччани не змогли зберегти ворота в недоторканності під час малого штрафу Євгенія Дадонова.

Змогли казанці використати чисельну перевагу і в третій двадцятихвилинці, в той час, коли штраф відбував Яні Туппурайнен. Натхнені двома відігранами шайбами, гості кинули всі сили на розвиток успіху, але червоно-чорні вистояли в нерівних складах і дуже активно провели останні хвилини матчу, маючи хороші шанси вирвати перемогу в основний час матчу. Нічия в основний час поєдинку.

Лише 58 секунд знадобилися донеччанам в овертаймі для того, щоб вирвати перемогу. Її донеччанам принесли Вацлав Недорост і Євген Дадонов, визнаний кращим гравцем матчу у складі ХК "Донбас".

18 листопада 2012 року. Донецьк, Арена "Дружба". 4022 глядача
"Донбас" (Донецьк) - "Ак Барс" (Казань) - 3:2 ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
Шайби: 1:0. Перетягін (Варламов, Понікаровський) - 11:41, 2:0. Кочетков - 26:42, 2:1. Корнєєв (Морозов, Никулін) - 34:10-біл., 2:2. Заріпов (Морозов) - 43:26-біл., 3:2. Дадонов (Недорост) - 60:58

"Донбас": Лацо. Перетягін-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Уілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Бартуліс-Терещенко, Туппурайнен-Віртанен-Петтерссон. Сільницький-Нікіфоров, Кочетков-БєлухІн-Матоушек.

"Ак Барс": Барулін. Корнєєв-Нікулін, Заріпов-Капанен-Морозов. Медведев-Куляш, Лукоянов-Скачков-Петров. Ємелін-Панін, Песонен-Іммонен-Обухов. Захарчук, Дарзіньш-Голубєв-Соколов.