"Донбас" здобув вольову перемогу над "Югрою"

19 грудня 2012 р.
Двічі програючи по ходу зустрічі, підопічні Юліуса Шуплера змогли переломити хід поєдинку і здобути впевнену перемогу над командою з Ханти-Мансійська.

Упущений в дебюті зустрічі чудовий шанс відкрити рахунок, коли віч на віч з воротарем «Югри» Михайлом Бірюковим партнери по команді вивели Петера Подхрадскі, міг дозволити донеччанам відчути себе господарями ситуації з перших хвилин поєдинку, проте, сюжет першого періоду склався трохи інакше. На 10-й хвилині гості повели в рахунку, тричі згодом вистоявши в меншості. Гол у «роздягальню» у підопічних Юліуса Шуплера не вийшов, хоча й дуже напрошувався.

Для того щоб зрівняти шанси, донеччанам потрібні були ще чотири хвилини другого періоду і вилучення Сергія Перетягіна. Новачок ХК «Донбас», до речі, отримав перші дві хвилини за 11 зіграних матчів. Саме в цей період часу господарі майданчика могли відзначитися двічі. Спочатку Вацлав Недорост за допомогою суперника зрівняв рахунок, а за кілька секунд Яні Туппурайнен вивів на кидок Петтері Віртанена, який якимось дивом не влучив у незахищений кут воріт «Югри». У другій половині двадцятихвилинки команда з Ханти-Мансійська покарала четверту ланку ХК «Донбас» за нерозторопність перед власними воротами. Проте ця ж ланка за п'ять хвилин реабілітуватися після точного кидка Дениса Кочеткова. Але на цьому події другого періоду не закінчилися. Разом із сиреною на другу перерву Петер Подхрадскі сповна скористався комбінацією, розіграної Лукашем Кашпаром і Євгеном Дадоновим.

Одного «ассиста» чеському нападнику «Донбасу» здалося замало, і немов надолужуючи згаяне під час лікування травми, Кашпар продовжував наполегливо шукати привід відзначитися ще. Йому в цьому майстерно допомогли напарники по ланці. До останньої секунди зустрічі гості намагалися врятувати матч, але це явно був не їх день. ХК "Донбас" здобув четверту перемогу поспіль у регулярному чемпіонаті КХЛ, з перемоги почавши четирехматчевую домашню серію.

«Донбас» (Донецьк) - «Югра» (Ханти-Мансійськ) - 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
Шайби: 0:1. Кузьмін (Рибаков) - 10:07, 1:1. Недорост - 23:50-мен., 1:2. Глазачев (Віделль, Альтарьов) - 33:43, 2:2. Кочетков (Никифоров, Вілсон) - 38:29, 3:2. Подхрадскі (Кашпар, Дадонов) - 39:59, 4:2. Кашпар (Дадонов, Недорост) - 43:43

«Донбас»: Лацо. Перетягін-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кашпар. Бартуліс-Коларж, Туппурайнен-Віртанен-Квітченко. Никифоров-Терещенко, Кочетков-Доніка-Морозов.

«Югра»: Бірюков. Гребінцов-Пепеляєв, Ситников-Магогін-Скороходов. Трончінскі-Староста, Бут-Крисанов-Демагін. Сафронов-Ібрагімов, Глазачев-Альтарьов-Віделль. Бочаров-Рибаков-Кузьмін. Яценко.