"Донбас" по буллітах поступився "Нєфтєхіміку"

21 листопада 2012 р.
У першому матчі чергової виїзної серії підопічні Юліуса Шуплера поступилися нижньокамцям в післяматчевій лотереї.

Поєдинок розпочався з гарних швидкостей і обміну вилученнями. Однак, реалізувати чисельну перевагу ні гостям, ні господарям майданчика не вдалося. Тим не менш, у наслідку підопічні Юліуса Шуплера вдалося скористалися саме чисельною перевагою. Клей Уїлсон кинув по воротах, а Вацлав Недорост і Євген Дадонов проявили активність на п'ятачку.

Обоюдогостра гра продовжилася і в другому періоді. Команди обмінювалися небезпечними атаками, але Ян Лацо і Метт Далтон незмінно брали гору над нападниками. Зрівняти рахунок  нижньокамці змогли лише в третьому періоді. Фредрік Петтерссон відправився на лавку для оштрафованих і господарям вдалося реалізувати чисельну перевагу: результативний кидок на рахунку Томаша Нетіка. Через три з половинною хвилини Нетік і зовсім вивів "Нєфтєхімік" вперед. Однак незабаром дубль оформив Євген Дадонов, використавши перевагу в два гравці. Але вже через хвилину "нєфтєхіміки" знову святкували успіх, закинувши шайбу в меншості, на що підопічні Юліуса Шуплера відповіли фінішним штурмом воріт суперників і голом у виконанні Сергія Варламова і Вацлава Недороста. У цей момент ворота донеччан пустували.

В овертаймі команди підтримали темп, який було взято ще на початку поєдинку, але вирішувати питання переможця в цьому двобої довелося в серії післяматчевих буллітів. Їх точніше виконали хокеїсти з Нижньокамська, а переможний кидок на рахунку Єгора Міловзорова.

21 листопада 2012 року. Нижньокамськ, СКК "Нєфтєхімік". 5500 глядачів
"Нєфтєхімік" (Нижньокамськ) - "Донбас" (Донецьк) - 4:3 Б (0:1, 0:0, 3:2, 0:0, 1:0)
Шайби: 0:1. Дадонов (Уілсон, Недорост) - 13:43-біл., 1:1. Нетік (Пєстушко, Сєлуянов) - 47:23-біл., 2:1. Нетік (Пєстушко, Коукал) - 50:57, 2:2. Дадонов (Уілсон, Кііскінен) - 53:51-5х3, 3:2. Міловзоров (Коукал) - 55:32-мен., 3:3. Недорост (Варламов) - 58:44-6х5
Серія післяматчових штрафних кидків: Якупов - гол, Недорост - гол, Нетік - воротар, Дадонов - воротар, Міловзоров - гол, Федотенко - воротар

"Нєфтєхімік": Далтон. Березін-Блохін, Міловзоров-Цибак-Пєстушко. Бєлов-Мамашев, Осала-Коукал-Нетік. Сєлуянов-Розін, Якупов-Полигалов-Субботін. Гроть-Плєханов, Альшевський Я.-Хохряков-Альшевський С.

"Донбас": Лацо (с 00:00 до 58:21, с 58:44 до 60:00). Перетягін-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Уілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Бартуліс-Терещенко, Туппурайнен-Віртанен-Петтерссон. Сільницький-Нікіфоров, Кочетков-Бєлухін-Матоушек.