"Донбас" втратив перемогу у матчі зі "Слованом"

15 лютого 2013 р.
Двічі передуючи в рахунку по ходу поєдинку, підопічні Юліуса Шуплера не втримали перевагу і поступилися клубу з Братислави в овертаймі
Двічі передуючи в рахунку по ходу поєдинку, підопічні Юліуса Шуплера не втримали перевагу і поступилися клубу з Братислави в овертаймі.

Зарядженість донеччан на перемогу (а вона була потрібна "Донбасу" як повітря), досить швидко принесла свої плоди. І якщо підопічним Юліуса Шуплера на самому початку поєдинку не вдалося реалізувати зайвого після видалення Сігалета, то Сергій Варламов і Дмитро Кагарлицький змогли запитати хокеїстів словацької команди вже в рівних складах, і українець завершив красиву комбінацію взяттям воріт. Хвилювання й емоції далися взнаки. Донеччани протягом хвилини пропустили дві безглузді шайби. Спочатку Бартовіч кидком від синьої лінії "прошив" Яна Лацо, а потім практично відразу ж Міхалек вивів "Слован" вперед.

Після холодного "душа", перерва пішла господарям майданчика на користь. Дві чисельні переваги донеччанами знову реалізовані не були, але дали команді атакуючий порив, який реалізував Фредрік Петтерссон. У штовханині перед воротами Конрада швед зміг переправити шайбу до сітки. Асистував Віртанен. Саме фін, який заробив дві хвилини штрафу, вискочивши з боксу для оштрафованих, потужним кидком зробив рахунок 3:2. Проте підопічні Ростислава Чади не були деморалізовані і робили спроби для того, щоб відновити статус-кво, однак тепер вже ініціатива була на боці українського клубу.

У завершальній двадцятихвилинці донеччани прагнули закріпити перевагу, але за 13 хвилин до кінця періоду гості в одній з рідкісних атак змогли зрівняти рахунок. Відчайдушний штурм воріт "Слована", який тривав до останніх секунд, успіху донеччанам не приніс, хоча моментів для взяття воріт Конрада було предостатньо. А в додатковій п'ятихвилинці удача відверто посміхнулася гостям. За дві хвилини до кінця додаткового часу, словаки закинули переможну шайбу.

"Донбас" (Донецьк) - "Слован" (Братислава) - 3:4 ОТ (1:2, 2:0, 0:1, 0:1)
Шайби: 1:0. Варламов (Кагарлицький) - 07:17, 1:1. Бартовіч (Серс) -. 13:59-біл, 1:2. Мігалік (Кукумберг) - 14:40, 2:2. Петтерссон (Віртанен) - 29:07, 3:2. Віртанен (Бартуліс) - 34:06, 3:3. Микуш Ю. (Міклік) - 46:28, 3:4. Кукумберг (Серс, Сігалет) - 63:06

"Донбас": Лацо. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Бартуліс-Терещенко, Кагарлицький-Варламов-Кашпар. Перетягін-Коларж, Кочетков-Віртанен-Квітченко. Пуйстола, Матоушек-Шалімов-Петтерссон. Никифоров

"Слован": Конрад. Сігалет-Серс, Бартовіч-Микуш Ю.-Міклік. Мойжіш-Табачек, Гудачек-Ліпьянскій-Кукумберг. Мігалік-Штайнох, Бакош-Кітнар-Сватош. Прайзінгер-Штястни, Микуш Т.-Олвецкі-Дані