"Донбас" поступився "Барису"

21 грудня 2012 р.
Підопічні Юліуса Шуплера доклали максимум зусиль, але не змогли взяти реванш у представників Казахстану, перервавши рекордну четирехматчевую переможну серію.

Звітний поєдинок «Донбас» знову почав з пропущеного гола. Вже на 4-й хвилині Уппер з близької відстані проштовхнув шайбу під пасткою Яна Лацо. Донеччани могли відігратися за лічені хвилини, проте шайба після рикошету зрадницьки прокотилася вздовж лінії воріт гостей, але за межею так і не побувала. Це підтвердив і перегляд ігрового моменту, який суддя відправився дивитися негайно. Підопічним Юліуса Шуплера все ж далося зрівняти рахунок, коли після вилучення Мнацяна Лукаш Кашпар кистьовим кидком влучив у саму «дев'ятку». Але до першої перерви рівний рахунок не зберігся. Брендон Боченські реалізував чисельну перевагу після вилучення Яна Коларжа, який відправився на лавку для покараних вперше за дев'ять зіграних матчів.

Малюнок гри у другому періоді дещо змінився. Донеччани провели цей відрізок матчу набагато активніше, ніж раніше, але не реалізували дві чисельні переваги і кілька небезпечних моментів. Проте лише гравці ХК «Донбас» залишалися в меншості, біля воріт Яна Лацо тут же виникали неприємності. Перше вилучення Фредріка Петтерсона завершилося безболісно, ​​а друге коштувало пропущеного гола. За секунду до виходу нападаючого донеччан Микола Антропов зміг відзначитися з близької відстані ... І дуже вчасно Оскарс Бартуліс зміг скоротити відставання, знову ж вдало зігравши на п'ятаку перед воротами суперників.

Дефіцит в одну шайбу не здавався недосяжним, але для його усунення належало докласти чимало зусиль. Хокеїсти «Бариса» злагоджено діяли в обороні, швидко повертаючись до синьої лінії своєї зони після кожної вилазки. Порушення правил командами були повністю виключені. При грі в рівних складах і високому напруженні руйнувати виявилося справою більш успішною, ніж творити. Гості змогли убезпечити свої ворота, закинувши ще одну в уже незахищену "рамку" "Донбасу".

"Донбас" (Донецьк) - "Барис" (Астана) - 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Шайби: 0:1. Уппер (Руденко) - 3:53, 1:1. Кашпар - 10:48-біл, 1:2. Боченські (Спиридонов, Григор'єв) - 17:27-біл, 1:3. Антропов (Спиридонов) - 37:10-біл, 2:3. Бартуліс (Федотенко) - 39:11, 2:4. Руденко - 59:41-п.в.

"Донбас": Лацо. Пуйстола-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кашпар. Коларж-Бартуліс, Туппурайнен-Віртанен-Петтерссон. Терещенко-Морозов, Кочетков-Доніка-Никифоров.
"Барис": Єремєєв. Мнацян-Григор'єв, Спиридонов-Антропов-Боченські. Хедман-Новопашин, Руденко-Уппер-Пушкарьов. Литвиненко-Савченко, Солар-Поліщук, Краснослободцев. Беляков-Старченко, Доус-Бойд-Рахманов