"Донбас" поступився Овечкіну та "Динамо"

01 грудня 2012 р.
Підопічні Юліуса Шуплера, як в і московському матчі з "Динамо", були близькі до того, щоб відіграти три пропущені на початку матчу шайби
У двох домашніх матчах поспіль підопічні Юліуса Шуплера грали з лідерами чемпіонату. Так уже склалася сама турнірна ситуація, що після пітерського СКА, що приїжджав в Донецьк у ранзі лідера КХЛ і не без допомоги українського клубу лишився цієї позиції, в столицю Донбасу завітало московське «Динамо», випередивше команду з північної столиці Росії.

Без тіні натяку на обережність підопічні Олега Знарока з перших же хвилин матчу спробували заволодіти ініціативою, але ледь не пропустили після гострого випаду донеччан Євгена Дадонова і Вацлава Недороста. Втім, вже на четвертій хвилині соло Олександра Овечкіна біля воріт Яна Лацо принесло москвичам успіх. З другої спроби лідер атак «Динамо» відкрив рахунок у матчі. Згодом моменти виникали біля воріт обох команд, але відзначитися вдалося лише «динамівцям». Після видалення Яні Туппурайнена, Олександр Овечкін записав на свій рахунок дубль, а Яні Яласваара, який утік  до воріт «Донбасу», зміг збільшити відрив. Сталось це у той момент, коли донеччани грали в більшості.

У другій двадцятихвилинці гравцям "Донбасу" вдалося заволодіти ініціативою, але шайба вперто не йшла у ворота суперників, а після кидка Яна Коларжа за москвичів зіграла стійка воріт. І все ж підопічним Юліуса Шуплера вдалося розпечатати ворота Олександра Шариченкова, коли після передачі Євгена Дадонова з близької відстані відзначився Туомас Кііскінен.

У заключному періоді трійці нападу Дадонов-Недорост-Кііскінен вдалося взяти маленький реванш за шайбу, пропущену у більшості, організувавши сміливу вилазку до воріт «Динамо» після видалення Яні Туппурайнена. Інтрига повернулася на майданчик, загострила до «красна» останні хвилини поєдинку. Непоганий шанс відзначитися мав Вацлав Недорост, але Лео Комаров зробив все, щоб нападник донеччан не забив. За 56 секунд до фінальної сирени Юліус Шуплер пішов на ризик, замінивши Яна Лацо на шостого польового, чим і скористався Олександр Овечкін, залишивши в Донецьку свій хет-трик.

1 грудня 2012. Донецьк, Арена "Дружба".
"Донбас" (Донецьк) - "Динамо" (Москва) - 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
Шайби: 0:1. Овечкін (Комаров) - 03:30, 0:2. Овечкін (Комаров) - 17:35-біл., 0:3. Яласваара (Миронов) - 19:04-мен., 1:3. Кііскінен (Дадонов) - 31:38, 2:3. Дадонов (Недорост) - 45:06-мен., 2:4. Овечкін (Бекстрьом) - 59:18-п.в.

"Донбас": Лацо. Перетягін-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Уілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Коларж-Бартуліс, Туппурайнен-Віртанен-Петтерссон. Терещенко-Матоушек, Кочетков-Бєлухін-Нікіфоров

"Динамо" М: Шариченков. Граняк-Новак, Овечкін-Бекстрьом-Комаров. Соловйов-Яласваара, Коньков-Соін-Толпеко. Горохов-Миронов, Квапіл-Пестунов-Мосальов. Томкін. Касянчук-Цвєтков-Шафігулін.