"Донбас" в серії буллітів здолав "Нєфтєхімік"

14 листопада 2012 р.
Підопічні Юліуса Шуплера здобули перемогу, краще суперника зігравши в серії післяматчевих штрафних кидків.

З дебютантом Яном Лацо у воротах і очевидним гарним настроєм, донеччани почали матч у високому темпі і вже на 30-й секунді покарали суперника за нерозторопність. Новоспечена перша ланка атаки в складі Понікаровського, Федотенко та Варламова заробила на своїй рахунок по одному балу в залік бомбардирів Континентальної хокейної ліги. По ходу стартової двадцятихвилинки підопічні Юліуса Шуплера були ближче до того, щоб збільшити перевагу, ніж їх опоненти до того, щоб зрівняти рахунок. У кінцівці періоду послідували декілька видалень у складі обох команд, і в момент, коли команди грали в форматі 4 на 4, кидок Петтерссон прийняла на себе штанга, зрадницьки зігравши за "Нєфтєхімік".

У другій двадцятихвилинці гра дещо вирівнялася. Суперник донеччан активізувався, проте всі загрози зводив нанівець словацький голкіпер "Донбасу" Ян Лацо. В середині періоду, коли команди грали не в повних складах, господарям майданчика вдалася разюча атака: Петер Подхрадскі потужним кидком знайшов лазівку в амуніції Далтона, розміром в шайбу. Однак незабаром нижньокамцям вдалося відквитати один гол. Осала кидком з-під захисника "Донбасу" і з невеликим рикошетом влучив у дальній верхній кут воріт.

Змогли гості вразити ворота "Донбасу" і вдруге, використавши чисельну перевагу після видалення Оскарса Бартуліса. Хитка рівновага, в основному завдяки зусиллям воротарів обох команд, трималося аж до останніх хвилин матчу і залишилося незмінним до сирени, що сповістила про закінчення третього періоду.

Гарну можливість для того, щоб завершити гру перемогою в овертаймі донеччани мали протягом двох останніх хвилин додаткового часу, граючи в більшості. Однак Метт Далтон відвів загрозу від власних воріт.

Перемогу донеччанам в серії післяматчових штрафних кидків приніс новоспечений капітан ХК "Донбас" Руслан Федотенко.

14 листопада 2012 року. Донецьк, Арена "Дружба". 3655 глядачів
"Донбас" (Донецьк) - "Нєфтєхімік" (Нижньокамськ) - 3:2 Б (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Шайби: 1:0. Варламов (Понікаровський, Федотенко) - 00:30, 2:0. Подхрадскі (Федотенко) - 28:01-4х4, 2:1. Осала - 34:44, 2:2. Мамашев (Пєстушко) - 50:40-біл.
Серія післяматчових штрафних кидків: Недорост - воротар, Коукал -  воротар, Дадонов - воротар, Пєстушко -  воротар, Петтерссон -  воротар, Полигалов -  воротар, Пєстушко -  воротар, Федотенко - гол

"Донбас": Лацо. Пуйстола-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Уілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Петтерссон. Терещенко-Бартуліс, Туппурайнен-Віртанен-Кііскінен. Сільницький-Соловйов, Кочетков-Бєлухін-Матоушек.

"Нєфтєхімік": Далтон. Сєлуянов-Мамашев, Нетік-Коукал-Пєстушко. Березін-Блохін, Осала-Цибак-Міловзоров. Розін-Гроть, Полигалов-Зіазов-Субботін. Бєлов-Плєханов, Альшевський Я.-Хохряков-Альшевський С.