"Донбас" вийшов вперед у серії з ризьким "Динамо"

26 лютого 2013 р.
Підопічні Юліуса Шуплера з мінімальною перевагою здолали суперників і повели в серії до трьох перемог - 1:0
Підопічні Юліуса Шуплера з мінімальною перевагою здолали ризьке "Динамо" і повели в серії чвертьфіналу до трьох перемог розіграшу кубка "Надії" - 1:0.

Немов продовжуючи попередній поєдинок, команди завзято взялися за справу, ледь шайба торкнулася льоду в центральному колі. Вацлав Недорост міг відкривати рахунок на першій же хвилині зустрічі, але не влучив по шайбі, перебуваючи в метрі від воріт суперників. За хвилину це вдалося Клею Вілсону, який сьогодні виконував роль нападника. Майже відразу рижани відновили статус-кво, скориставшись першим же небезпечним моментом. Після кидка з правого флангу Кріс Холт не зміг зафіксувати шайбу, яка проскочивши під щитком, виявилася на гаку у Мартіньша Карсумса. До кінця двадцятихвилинки команди грали в нерівних складах, лише інколи сходившись п'ять на п'ять, проте "бригади" більшості в цей період відіграли менш вдало, ніж четвірки щоьзахищалися на чолі з воротарями.

Незважаючи на велику кількість гольових моментів, рахунок до другої перерви не змінився, хоча і Євген Дадонов, і Дмитро Кагарлицький могли вивести "Донбас" вперед після виходів на воротаря. Ючерс зіграв безпомилково, як і його візаві Кріс Холт, якому в протилежних воротах відпочивати не доводилося.

У третьому періоді донеччан прорвало. Спочатку Євген Дадонов вдалим кидком з-під ковзанів суперника вдруге вразив ворота господарів майданчика, а за три хвилини Кашпар "сховався" на червоній лінії, дочекався точної передачі Пуйстоли і на самоті втік до воріт Ючерса. Так рахунок зріс до двох шайб на користь підопічних Юліуса Шуплера. Однак складні хвилини були ще попереду. Після вилучення Петтері Віртанена рижани змогли скоротити відставання, а після цього гравці ХК "Донбас" вистояли вчотирьох проти шістьох суперників, зберігши переможний рахунок. Додамо, що в цьому матчі у складі головної команди клубу дебютував 18-річний Максим Мартишко.

«Динамо» (Рига) - «Донбас» - 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
Шайби: 0:1. Вілсон (Подхрадськи, Пуйстола) - 01:56, 1:1. Карсумс (Щехура, Індрашис) - 02:19, 1:2. Дадонов (Подхрадськи) - 44:36, 1:3. Кашпар (Пуйстола) - 47:33, 2:3. Скворцов (Джонсон, Джеріньш) - 56:54-біл.

«Динамо»: Ючерс. Редліхс К.-Редліхс Є., Карсумс-Щехура-Індрашис, Галвіньш-Сотніекс, Скворцов-Павлов-Джонсон, Лавіньш-Цібульскіс, Івананс-Бічевскіс-Біезайс, Букартс-Джеріньш-Порейс.

«Донбас»: Холт. Пуйстола-Подхрадськи, Дадонов-Недорост-Кііскінен, Терещенко-Бартуліс, Кагарлицький-Варламов-Кашпар, Перетягін-Коларж, Кочетков-Віртанен-Петтерссон, Вілсон-Шалімов-Мартишко.