Переможний початок календарного року

06 січня 2013 р.
Головна команда хокейного клубу "Донбас" здобула впевнену перемогу у виїзному матчі з ризьким "Динамо".

Невисокий стартовий темп гри не розташовував до достатку гольових моментів, але і їх відсутністю глядачі матчу засмучені не були. При гарячій підтримці трибун рижани виглядали дещо гостріше, до моменту поки Жиру не відкрив рахунок у матчі. У наступній же зміні спрацювала зв'язка Кочетков-Варламов. Перший зробив сольний прохід і віддав відмінну передачу на п'ятак, звідки другий відправив шайбу у вже порожні ворота суперників. Період логічно котився до перерви коли Вацлав Недорост поперечною передачею влучив у суперника, від якого шайба відправилася в сітку воріт Телльквіста. На перший антракт донеччани відправилися ведучи в рахунку.

Натиск рижан з першими хвилинами другого періоду виглядав логічним, але він був не настільки наполегливим, щоб привести до зміни рахунку. Трохи подзадорила команди бійка Подхрадскі і Даугавіньша. Після цього підопічні Юліуса Шупер перехопили ініціативу, а закріпив перевагу донеччан у рахунку Євген Дадонов, який після чудового сольного прохіду обіграв опонента один в один і відправив шайбу воротареві "Динамо" точно між щитків.

Заключна двадцятихвилинка була для хокеїстів латвійського клубу останнім шансом врятувати гру, але численні загрози воротам "Донбасу" відводив Ян Лацо. А коли не міг врятувати словацький воротар, то за справу вже взялася поперечина воріт, що відбила кидок Жиру, який зарано подумав, що шайба перетнула лінію воріт. Тим не менше, донеччани не сиділи на місці і все-таки змогли збільшити розрив у рахунку і позбавити себе від неприємної кінцівки. Якщо після того як Робітайл вміло підставив ключку під кидок Кашпара каучуковий диск догодив точно в голкіпера рижан, а від неминучого гола після пострілу Понікаровського за "динамівців" зіграла штанга, то жирну крапку в матчі поставив все той же Понікаровський, який майже за три хвилини до кінця матчу відправив шайбу в порожні ворота.

6 січня 2013 року. Рига, Латвія. Арена "Рига", 5880 глядачів
"Динамо" (Рига) - "Донбас" (Донецьк) - 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Шайби: 1:0. Жиру (Даугавіньш, Цибульскіс) - 07:37, 1:1. Варламов (Кочетков, Коларж) - 08:12, 1:2. Недорост (Кііскінен) - 19:21, 1:3. Дадонов (Перетягін) - 28:09, 1:4. Понікаровський (Віртанен, Коларж) - 57:12-п.в.

"Динамо": Телльквіст. Редліхс-Галвіньш, Карсумс-Джонсон-Індрашис, Порейс-Карле. Букартс-Джеріньш-Мейа, Цибульскіс-Рекіс, Жиру-Щехура-Даугавіньш, Івананс-Бічевскіс-Карсумс. Бієзайс.

"Донбас": Лацо. Перетягін-Коларж, Понікаровський-Віртанен-Федотенко. Уілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Бартуліс-Терещенко, Кашпар-Робітайл-Петтерссон. Тарасов-Сільницький, Кочетков-Доніка-Варламов