"Донбас-2" поступився чемпіону Білорусі

08 серпня 2012 р.
Підопічні Олега Мікульчіка провели перший товаріській поєдинок в ході підготовкі до нового сезону
Підопічні Олега Мікульчика провели перший товариський поєдинок в ході підготовки до нового сезону. Суперником донеччан був чемпіон Білорусі - жлобинський "Металург".

Більш старші і досвідченіші жлобінчани вже на перших хвилинах матчу відкрили рахунок. Гра була гострою, але більш успішними виявилися господарі. На початку другого періоду чемпіон Білорусі зміцнив свою перевагу. Проте, вперше грали разом хокеїсти "Донбасу-2" рук не опускали. Спочатку Віталій Аникеев вміло реалізував більшість. А вже під завісу двадцятихвилинки, коли команда грала у меншості, Олександр Журун відірвався від опікунів і потужним кидком вразив ворота суперника. Але, як кажуть, вдома і стіни допомагають: в заключному періоді господарі закинули останню шайбу.

Наступним суперником донеччан в білоруською турне стане - ХК "Гомель". Зустріч відбудеться 10 серпня в Гомельському Льодовому палаці. Початок поединку о 17:00.

"Металург" (Жлобин, Білорусь) - "Донбас-2" (Донецьк, Україна) - 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Шайби: 1:0. Дурнов (Брікун, Ігошин.) - 1:40-біл, 2:0. Комаров (Огородніков, Карабанов) - 21:24, 3:0. Каштанов (Азімов, 21:39), 3:1. Аникеев (Алексюк, Благой-бол.) - 34:20, 3:2. Журун - 39:01 (мен.), 4:2. Баранов (Брікун, Ігошин) - 53:25.

ХК "Металург": Грішукевіч (Мільчаков, 40:00). Дурнов-Яскевич, Брікун-Ігошин-Баранов. Пульвер-Рядінський, Комаров-Огородников-Карабанов. Алексєєв-Марченко, Немірко-Дашков-Каштанов. Кіречко. Азімов

"Донбас-2": Напненко. Алексюк-Паутов, Благой-Анікєєв-Малиновський. Шагов-Таран, Журун-Буценко-Васильєв. Буличов-Абашкін, Ситников-Тарасов-Нікіфоров. Дикий-Нікульніков, Захаров-Коковін-Морозов