"Донбас-2" вийшов вперед у півфінальній серії з "Динамо"

09 березня 2013 р.
Гол Максима Квітченка в овертаймі приніс першу перемогу підопічним Олега Мікульчика в півфіналі плей-офф ПХЛ
Точний кидок Максима Квітченка в овертаймі поєдинку з харківським "Динамо" приніс першу перемогу підопічним Олега Мікульчика в півфіналі плей-офф Професійної хокейної ліги ...

Незважаючи на те, що майже половину періоду команди провели в нерівних складах, закинутих шайб у першій двадцятихвилинці глядачі не побачили. При візуально рівній грі в повних складах господарі майданчика провели кілька гострих атак на ворота Степана Горячевських, який в ці хвилини зіграв надійно. У свою чергу підопічні Олега Мікульчика були менш небезпечні в лінії нападу, проте без роботи воротар харків'ян не залишився.

Рахунок змінився з початком другого періоду, коли Єрашов точним кидком змусив білоруського стража воріт донеччан помилитися, але цей момент тільки мобілізував донеччан. За півтори хвилини Анікєєв реалізував чисельну перевагу, а на екваторі другої двадцятихвилинки Максим Квітченко вдруге запалив червоне світло за воротами Віталія Труса, який хоч і встав на шляху шайби у сітку воріт, але вберегти свою команду від неприємностей не зміг.

Третій період харків'яни залишили за собою, зрівнявши рахунок і вийшовши вперед зусиллями Михеєнко і Блоха. Однак вдалі дії першої п'ятірки гостей допомогли підопічним Олега Мікульчика зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. У додатковій десятихвилинці суперники намагалися уникати ризику, але силової боротьби менше не стало. Після бійки з Михеєнко ігровий светр капітана донеччан Віталія Аникеева був розірвав майже в клапті, а на 68-й хвилині з нервами не впорався Єсаулов, за що був покарав малим штрафом і, в підсумку, підвів свою команду. Максим Квітченко, який спромігся в цьому поєдинку на дубль, точним кидком поставив у матчі переможну крапку.

09.03.2013 р. "Салтівський лід". Півфінал плей-офф ПХЛ.
"Динамо" (Харків) - "Донбас-2" (Донецьк) - 3:4 ОТ (0:0, 1:2, 2:1, 0:1)
Шайби: 1:0. Єрашов (Пастух) - 21:02, 1:1. Анікєєв (Матерухін, Алексюк) - 22:30-біл, 1:2. Квітченко (Буценко) - 27:27, 2:2. Міхейонок (Лупандін) - 44:48, 3:2. Блох (Долгих) - 51:06, 3:3. Матерухін (Варламов, Анікєєв) - 54:12, 3:4. Квітченко (Єсипов), 68:54-біл.

"Динамо": Трус. Лупандін-Скороход, Блох-Большаков-Долгіх, Полоницький-Алексєєв, Міхейонок-Єсаулов-Бобков, Козлов-Рябенко, Желубовскіс-Пастух-Єрашов, Новиков, Савченко-Гоман-Пономар.

"Донбас-2": Горячевських. Люткевич-Алексюк, Матерухін-Анікєєв-Варламов, Дидикін-Сильницький, Квітченко-Тарасов-Карлін, Єсипов-Овсянніков, Никифоров-Буценко-Бабинець, Благий-Малиновський, Німенко.

Рахунок серії - 0:1.