Олег Мікульчик: "Потрібно попрацювати над грою в обороні"

21 жовтня 2012 р.
Після матчу з "Левами" головний тренер команди "Донбас-2" прокоментував результат минулого поєдинку
Після матчу з "Левами" головний тренер команди "Донбас-2" Олег Мікульчик прокоментував результат минулого поєдинку.

"З одного боку закинули дев'ять шайб - добре, з іншого, пропустили шість - багато. Це тривожить. Погано зіграли в обороні, міняв по ходу матчу воротаря. Не повинна команда пропускати шість голів. Є до хлопців зауваження. У першому періоді вели 2: 0, добре почали, але після цього дозволили супернику вийти вперед. у першій перерві поговорили з хлопцями в роздягальні. Команда хороша, віримо в хлопців. Вони не раз доводили, що можуть. Другий період виграли 4:1, і в третьому почали добре, але після цього багато дозволили супернику. Це дуже не сподобалося. Не буду сьогодні нікого відзначати. сьогодні забивали молоді гравці. Малиновський, Буценко, Тарасов, Нікіфоров в моментах, коли забивали, зіграли здорово, але в обороні були проблеми. Не можу сказати, що гра якоїсь з ланок мене повністю задовольнила. При такій грі можна забити двадцять шайб і не бути впевненим, що виграєш. краще забити одну і бути впевненим, що не пропустиш. Потрібно попрацювати над цими моментами, щоб краще зіграти в обороні в наступних іграх ".