Квітченко асистує, Україна поступається Польщі

15 грудня 2012 р.
Незважаючи на невдачу в останньому матчі, підопічні Олександра Куликова виграли Єврочеллендж у Румунії ...
Незважаючи на невдачу в останньому матчі зі збірною Польщі, підопічні Олександра Куликова виграли Єврочеллендж у Румунії. У суботу, 15 грудня, збірна України провела третій поєдинок у Меркуря-Чук. Програючи по ходу матчу 0:2, національна збірна нашої країни змогла зрівняти рахунок у кінцівці третього періоду, однак в овертаймі поляки змогли використати чисельну перевагу після видалення Ігоря Кугут.

Відзначимо, що в цьому поєдинку честь збірної захищали хокеїсти нашого клубу, серед яких Євген Напненко, Володимир Алексюк, Микита Буценко, Сергій Бабинець, Роман Благий, Віталій Доніка, Дмитро Німенко та Максим Квітченко. До речі, останній відзначився результативною передачею.

Збірна Польщі - Збірна України - 3:2 ОТ (0:0, 0:0, 2:2, 1:0)
Шайби: 1:0. Малашинські (Дутка) - 43:54-мен., 2:0. Колуш (Дроня) - 51:19, 2:1. Полоницький (Квітченко) - 54:47-біл., 2:2. Гніденко (Борисенко П.) - 59:24-5х3, 3:2. Запала (Дроня) - 63:20-біл.