"Молодіжка" України по буллітах поступилась казахам

15 грудня 2012 р.
Незважаючи на те, що гравець ХК "Донбас" Віктор Захаров реалізував штрафний кидок у післяматчевій лотереї, українці все ж виявилися менш точними і були змушені поступитися команді Казахстану
Програму передостаннього ігрового дня в групі В Першого дивізіону молодіжного чемпіонату світу завершував поєдинок команд Казахстану й України. Незважаючи на те, що гравець ХК "Донбас" Віктор Захаров реалізував штрафний кидок у післяматчевій лотереї, українці все ж виявилися менш точними і були змушені поступитися команді Казахстану.

Перший ігровий відрізок матчу пройшов у двосічна боротьбі, але без забитих голів, хоча команди не один раз загрожували воротам один одного. Дещо активніше суперника виглядали казахи, але їхні потуги прошити Михайла Шевчука успіхом не увінчалися. Відповідали підопічні Олександра Годинюка сольними проходами, проте раз з разу верх у таких мікро-дуелях брав голкіпер збірної Казахстану. Також варто відзначити дисципліновану гру, яку показали команди: стартова двадцятихвилинка зустрічі пройшла без вилучень.

Але команда Казахстану скористалася вже першим покаранням гравця української "молодіжки". Після видалення Владислава Куцевіча, рахунок точним кидком відкрив Дмитро Фісенко. Буквально відразу ж Віктор Захаров міг відновити статус-кво, проте нападаючий ХК "Донбас" і української збірної не зміг переграти свого візаві. У кінцівці двадцятихвилинки господарі чемпіонату щільно "сіли" на ворота суперника, штурм видався досить серйозним, але захисні порядки казахів змогли вистояти під натиском "синьо-жовтих".

У дебюті третього періоду українцям все ж вдалося зрівняти рахунок. З передачі Івана Підгурського шайбу закинув Юрій Петранговський. До кінця двадцятихвилинки команди підтримували темп, набраний ще з першого періоду, але відзначитися ані ті, ані інші не змогли, тому гра перейшла в овертайм. За п'ять хвилин рахунок на табло не змінився, хоча свій шанс забити мали обидві команди. До слова, за півхвилини до кінця додаткового часу збірна України була покарана малим лавковим штрафом за порушення чисельного складу. На щастя, 29-ти секунд не вистачило казахам для досягнення успіху. Допомогти виявити переможця була покликана серія післяматчевих штрафних кидків, в якій точніше українців залишилися гравці збірної Казахстану.

Казахстан - Україна - 2:1 Б (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Шайби: 1:0. Фісенко (Савицький, Сергієнко) - 32:06-бол., 1:1. Петранговський (Підгурський) - 43:35
Серія післяматчевих штрафних кидків: Міхайліс - гол, Захаров - гол, Савицький - гол, Підгурський - воротар, Толепберген - гол

Казахстан: Севідов. Курач-Зінченко, Окунєв-Ліхотніков-Толепберген. Сергієнко-Александров, Кошелев-Савицький-Фісенко. Каїров-Медяник, Міхайліс-Кабіев-Сагадєєв. Межебітскі-Ібраібеков, Шестаков-Альдамжаров-Ібраєв
Україна: Шевчук. Толстушко-Сірченко, Захаров-Янішевський-Мартишко. Дикий-Євсєйчік, Куцевіч-Підгурський-Петранговський. Ігнатенко-Скрипець, Савченко-Курський-Ромащенко. Істомін-Карпенко-Мікулко. Кузьмик

Також 15 грудня відбулися два поєдинки:

Італія - ​​Великобританія - 6:0 (0:0, 4:0, 2:0)
Шайби: 1:0. Саллменн Пілсер (Боргхі, Трівеллато) - 21:09, 2:0. Елліскасіс (Андергассен) - 22:39, 3:0. Кастлунгер (Фріго, Стеван) - 23:50, 4:0. Фріго - 27:18, 5:0. Маффіа (Фріго, Стеван) - 54:34, 6:0. Тесторі (Марчетті) - 58:17

Польща - Хорватія - 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Шайби: 1:0. Павелскі (Калиновскі, Шнотала) - 17:10, 2:0. Гузик (Домогала, Старшинскі) - 19:50, 3:0. Гузик (Шнотала, Старшинскі) - 24:44, 4:0. Калиновські (Заротинскі) - 34:21-бол., 5:0. Костек (Домогала, Старшинскі) - 51:26-біл.