Україна громить Румунію

14 квітня 2013 р.
Підопічні Олександра Куликова стартували з впевненої перемоги над географічними сусідами
З розгрому Румунії стартувала збірна України на чемпіонаті світу в Донецьку. Як пророкував напередодні старту турніру головний тренер синьо-жовтих Олександр Куликов, звітний матч дійсно і близько не був схожий на поєдинок, який команди зіграли в грудні (3:0), от тільки не румуни постали іншою командою, а українці.

Повністю перекидали суперника в першій 20-хвилинці (17:2), господарі майданчика змогли лише раз добитися успіху, але сумнівів у тому, що "везіння" гостей рано чи пізно закінчиться, абсолютно не було. Після першої перерви сітка воріт за спиною румунського воротаря вже тріщала по швах. Заміна стража воріт гостям не допомогла, Україна продовжувала збільшувати перевагу в рахунку, забезпечивши собі перед другим ігровим днем ​​проміжне перше місце в групі.

Україна - Румунія - 8:1 (1:0, 5:0, 2:1)
Шайби: 1:0. Тимченко (Побєдоносцев, Люткевич) - 02:53-біл., 2:0. Гніденко (Петранговський) - 23:37, 3:0. Міхнов (Бондарєв, Алексюк) - 25:16, 4:0. Благий - 26:12, 5:0. Побєдоносцев (Тимченко, Шафаренко) - 33:01, 6:0. Квітченко (Варламов) - 35:57, 6:1. Писаренко - 40:32, 7:1. Матерухін (Шафаренко, Тимченко) - 43:29, 8:1. Благий (Полоницький) - 50:46.

Україна: Напненко. Побєдоносцев-Люткевич, Шафаренко-Тимченко-Матерухін. Полоницький-Петрухно, Варламов-Квітченко-Благий. Рябенко-Алексюк, Міхнов-Торяник-Бондарєв. Борисенко. Німенко-Петранговський-Гніденко. Захаров
Румунія: Руцуй. Папп-Гога, Молнар Зом.-Бєче-Гліга. Писаренко-Молнар Зол., Віраг-Флінта-Міхалі. Нагі-Коса, Петрес-Молдован-Шокс. Борс, Петер-Паскар-Антал.