Женева-Серветт - переможець Champions Hockey League 2023/24!

У фіналі швейцарський клуб здолав шведський Шелефтео
20 лютого 2024
Champions Hockey League. Фінал

Женева Серветт (Швейцарія) - Шелефтео (Швеція) 3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 − Бертон (Жакеме, Джуріс) − 05:30, 1:1 − Дзієркалс (Ліндхольм, Форсф'ялль) − 11:35, 2:1 − Маннінен (Хартікайнен, Філппула - більш.) − 17:37, 3:1 − Винник (Берні, Праплан - більш.) − 18:36, 3:2 − Хейккінен (Ліндберг, Нільссон) − 48:09.

Воротарі: Олкінуора - Седерстрем

Женева-Серветт стала переможецем Хокейної ліги чемпіонів (CHL), здобувши на своєму льоду перемогу над шведським Шелефтео з рахунком 3:2. Женева-Серветт стала першим швейцарським клубом, який виграв сучасну CHL, і лише другим в історії клубним чемпіоном Європи зі Швейцарії.

В очікуванні історичного моменту 7 135 глядачів на стадіоні «Patinoire des Vernets» галасували ще до початку гри і мали багато приводів для радості в першому періоді, коли команда господарів закинула всі свої шайби.

Женева-Серветт відкрила рахунок на п'ятій з половиною хвилині, коли Еліот Бертон переграв Седерстрема. Шелефтео зрівняв рахунок через шість хвилин: Ліндхольм віддав пас Мартіну Дзієркалсу, і латвієць пробив в ближній кут воріт Олкінуора.
Але наприкінці першого періоду Женева-Серветт двічі закинула у більшості. Спочатку Маннінен замкнув передачу свого співвітчизника Хартікайнена, і рахунок став 2:1. Через 59 секунд Винник збільшив перевагу швейцарців - 3:1.

Трохи менше ніж за 11 хвилин до кінця гри Шелефтео закинув свою другу шайбу в цьому матчі. За 3:12 до кінця гри член Потрійного золотого клубу Валттері Філппула був вилучений за підніжку, але реалізувати більшість Шелефтео не зміг.

У фантастичному матчі Женева-Серветт здобула перемогу над Шелефтео і стала переможцем Champions Hockey League 2023/24!

Найкращим бомбардиром сезону 2023/24 став капітан Вітковіце Домінік Лакатош.

Захисник Женеви-Серветт Самі Ватанен визнаний MVP сезону.