30 квітня 2024 р.
Синьо-жовті взяли реванш за поразку минулого року
Чемпіонат світу. Дивізіон І, група В

Україна – Китай 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)

Шайби: 1:0 – Мережко (Ворона, Фадєєв) – 02:08, 2:0 – Пересунько (Дахновський, Пангелов-Юлдашев) – 09:46, 3:0 – Пангелов-Юлдашев (Дахновський, Фадєєв) – 11:33, 4:0 – Ворона (Мережко, Мазур – більш.) – 13:18, 5:0 – Лялька (Сисак) – 23:38, 6:0 – Пересунько (Мазур, Мережко) – 37:04, 7:0 – Лялька (Кривошапкін, Пангелов-Юлдашев – більш.) – 42:11, 8:0 – Денискін (Сисак, Фадєєв) – 51:06, 9:0 – Мережко (Захаров) – 57:46.

Україна: Захарченко; Мережко (К) – Сисак, Пересунько – Мазур – Трахт; Дахновський – Пангелов-Юлдашев (А), Лялька (А) – Захаров – Кривошапкін; Андрейків – Ратушний, Денискін – Є. Фадєєв – Ворона; Янішевський – Толстушко, Морозов – Садовіков – Бородай

Китай: Чен Шіфень; Жань Паньфей – Жань Яці (А), Гоу Юянь – Вань Їнь (А) – Жень Мінью; Чен Зімень (К) – Ян Руінан, Зуо Тіанью – Жань Засен – Ґуо Янінь; Зонь Ганмінь – Вань Ґань, Жань Юксін – Ян Юнчень – Ґуо Шігонь; Лі Жігао – Ксю Лань, Лі Жічен – Гу Їгао – Лі Меньшенгао

В третьому турі чемпіонату світу у Дивізіоні ІВ у литовському Вільнюсі збірна України розгромила команду Китаю.

Перед турніром українці знищили цього суперника у товариському матчі 9:0 – так сталося і сьогодні.

У першому періоді українці закинули чотири шайби. Рахунок відкрив капітан Ігор Мережко, який у день гри відзначає свій день народження. Також точними кидками відзначились Олександр Пересунько і Пилип Пангелов-Юлдашев. А Олексій Ворона реалізував більшість.

Після перерви підопічні Дмитра Христича зіграли трохи скромніше – Україна забила двічі зусиллями Віталія Ляльки і Пересунька – 6:0.

Завершилося побиття Китаю у третій 20-хвилинці, коли Лялька реалізував більшість, Андрій Денискін довів рахунок до 8:0, а Ігор Мережко завершив те, що розпочав саме він своїм другим голом.

Після трьох ігор збірна України впевнено очолює турнірну таблицю з дев'ятьма очками та неймовірною різницею закинутих та пропущених шайб – 21:0. У двох останніх турах українці зіграють проти Іспанії 1 травня та проти Литви 3 травня.

В Дивізіон ІА підніметься лише переможець турніру у Вільнюсі.