Визначились фіналісти молодіжного чемпіонату світу-2024

05 січня 2024 р.
Фінал відбудеться 5 січня, початок о 20:30 за київським часом
Збірна Швеції стала першим фіналістом молодіжного чемпіонату світу з хокею. У півфіналі шведи обіграли чехів – 5:2. Саме команда Чехії відкрила рахунок, але шведи відігралися ще до перерви. У другому періоді вже шведи вийшли вперед, а їхні суперники успішно відігралися. Свою ігрову перевагу господарі турніру в Гетеборзі втілили в життя в третьому періоді та дотиснули свого суперника, закинувши у його ворота одразу три шайби.

Швеція – Чехія 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Шайби: 0:1 – Меловскі (Редліх, Чале) – 06:55, 1:1 – Ліндстейн (Едстрем) – 11:52, 2:1 – Сандін Пеллікка (Саломонссон) – 22:35, 2:2 – Цибулка (Бареш, Римон – більш.) – 27:36, 3:2 – Леккерімякі (Сандін Пеллікка, Вальберг – більш.) – 45:14, 4:2 – Остлунд (Ліндстейн, Вілландер) – 52:00, 5:2 – Леккерімякі (Остлунд, Стенберг) – 53:02, Воротарі: Х. Хавелід – Грабал.

Збірна США у драматичному півфіналі проти Фінляндії зробила вражаючий камбек та стала другим фіналістом молодіжного чемпіонату світу-2024. Американці програвали після першого періоду 0:2, але зуміли перемогти – 3:2. Переможний кидок у команді США у більшості вдався Каттер Готьє – найкращому бомбардиру МЧС (2+10).

США – Фінляндія 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)

Шайби:0:1 – Кескінен (Манністо) – 01:51, 0:2 – Кумпулайнен (Кяркі, Бо) – 12:45, 1:2 – Снуггеруд (Кейсі, Сміт – більш.) – 32:10, 2:2 – Сміт (Перро, Чеслі) – 36:16, 3:2 – Готьє (Хатсон, Бріндлі – більш.) – 56:47, Воротарі: Огустін – Кокко.

У фіналі американці зустрінуться з командою Швеції – фінал відбудеться 5 січня і розпочнеться о 20:30 за київським часом.

У матчі за 3 місце, починаючи з 16:00, зустрінуться команди Чехії та Фінляндії.