«Таппара» – переможець хокейної Ліги чемпіонів сезону 2022/23

18 февраля 2023 г.
У фіналі команда з Фінляндії обіграла «Лулео»
18 лютого, відбувся фінал хокейної Ліги чемпіонів, в якому за титул боролися фінська «Таппара» і шведський «Лулео».

Стартова 20-хвилинка залишилася за командою з Фінляндії – хокеїсти «Таппари» двічі закинули шайбу у ворота суперника.

У другому ігровому відрізку «Лулео» трохи вирівняв гру, але відзначитися у воротах фінської команди так і не вдалося.

На початку третього періоду Йорі Лехтеря закинув третю шайбу у ворота шведів, але після пропущеного гола хокеїсти «Лулео» заграли активніше і зуміли двічі відзначитися у матчі.

Хокейна ліга чемпіонів. Фінал:

«Лулео» – «Таппара» 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)

Шайби: 0:1 – Танус (Матушкін, Левчі, більш.), 01:42, 0:2 – Оямякі (Томас, Іконен), 07:06, 0:3 – Лехтер (Танус, Савінайнен), 41:00, 1:3 – Густафссон (Фроберг, Коннолі, більш.), 52:04, 2:3 – Тюрвайнен (Шіннімін, Коннолі), 57:50.

Для «Таппари» це перший трофей хокейної Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що «Таппара» грала у фіналі ЛЧ вдруге поспіль – минулого року фіни поступилися шведському «Регле».