Гутцайт: «Ми все робимо для того, щоб наші спортсмени і тренери підіймали прапор України на міжнародних змаганнях»

Гутцайт: «Ми все робимо для того, щоб наші спортсмени і тренери підіймали прапор України на міжнародних змаганнях»

06 апреля 2022 г.
Міністр молоді та спорту відзначив допомогу Міжнародного олімпійського комітету
Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт у прямому ефірі на YouTube-каналі XSPORT висловися відносно підтримки українських спортсменів.

«Я хочу подякувати своєму колезі міністру спорту Польщі, який відгукнувся. Я розповів йому, що в нас відбувається, як йде війна, що ми робимо для спортсменів. Хочу подякувати увесь світ та федерації країн за те, що вони відлучили росіян та білорусів від міжнародних змагань та відсторонили ці країни від проведення турнірів на своїх територіях. Також я хочу подякувати Міжнародному олімпійському комітету та його президенту Томасу Баху, який вже з першого дня війни закликав відсторонити російських та білоруських спортсменів від приймання участі в міжнародних змаганнях».
«Ми створили фонд для підтримки українского спорту, керівником якого працює Сергій Назарович Бубка, фінансує цей фонд наше Міністерство і в цьому допомогає нам МОК. Усіх спортсменів з наших приорітетних видів спорту ми відправили на тренувальні збори, також вони приймають участь у змаганнях. Ми все робимо для того, щоб наші спортсмени, наші тренери виїжджали і підіймали наш прапор для того, щоб всі знали, що Україна була є і буде».
Також Гутцайт розповів о наслідках після бомбардування військами РФ спортивних об'єктів України:

«Я хочу зазначити, що такого будівництва і такої спортивної інфраструктури, взагалі, в незалежній Україні ще не було. Останні 2 роки ми будували, ми робили реконструкцію спортивних об'єктів, ми проектували... Спорт розпочав своє життя. Але є пошкодженні об'єкти, наприклад, в Маріуполі ми в 2021 році здали 50-метровий олімпійський басейн «Нептун». В цьому році були плани проводити всеукраїнські та міжнародні змагання. На жаль його розбомбили. Взагалі багато спортивних об'єктів, і в Харкові, і в інших містах, де є пошкодження. В Харкові, наприклад, був один з найкращих фехтувальних клубів, його також розбомбили. Я впевнений, коли ми переможемо, то ми все відбудуємо, але нам зараз потрібен мир, нам потрібно все завершити і ми розпочнемо все будувати по новому».Джерело xsport.ua
Теги: XSPORT
Читайте также