Пограбування і підпал Арени "Дружба". Офіційна заява ХК "Донбас"

Пограбування і підпал Арени "Дружба". Офіційна заява ХК "Донбас"

27 травня 2014 р.
У ніч з 26 на 27 травня бойовиками так званої ДНР було скоєно збройний напад і підпал Арени "Дружба"
У ніч з 26 на 27 травня озброєні люди увірвалися в Арену "Дружба", зв'язали охорону, винесли оргтехніку, плазмові екрани, засоби зв'язку, сейф, який знаходився у фан-магазині, викрали службовий автомобіль. Окремо була знищена серверна, в якій зберігалася інформація камер відео спостереження. Наостанок вони підпалили споруду. Зусиллями  пожежників вогонь вдалося локалізувати. Арені "Дружба" завдано значного матеріального збитку .

На щастя, людських жертв немає.

Цинічна і нахабна поведінка терористів викликала обурення і всієї хокейної громадськості , і хокейного клубу "Донбас", який представляє Україну в одній з найсильніших ліг світу - Континентальній хокейній лізі.

Багато років Арена "Дружба" для дончан була символом спортивних перемог. Також на її помості проходили великі легкоатлетичні змагання, унікальний міжнародний турнір "Зірки жердини", баскетбольні матчі і багато інших культурних і спортивних подій.

У "Дружбі" були встановлені 11 світових рекордів, у тому числі в стрибку з жердиною в закритих приміщеннях - в 1993 р. Сергій Бубка та в 2014 р. Рено Лавіллені.

З 2011 року Арена стала домашнім майданчиком ХК "Донбас". Усі гучні перемоги "Донбасу" пов'язані з цією спортивною спорудою.

На Арені "Дружба" проводять заняття юних хокеїстів ХК "Донбас".

Днями Арена отримала право приймати чемпіонат світу в Дивізіоні 1А.

Хокейний клуб "Донбас", вболівальники клубу і вся хокейна громадськість до глибини душі обурені тим, що сталося, і закликають тих людей, які все ще співчувають бандитам так званої ДНР, що тероризує Схід України, задуматися: чи таке "майбутнє" вони хочуть для себе і своїх дітей.
Теги: Донбас