Традиційний звіт Фонду Бориса Колеснікова про надання благодійної допомоги

Традиційний звіт Фонду Бориса Колеснікова про надання благодійної допомоги

31 серпня 2022 р.
Що зроблено благодійниками за другу половину серпня
Фонд Бориса Колеснікова звітує про зроблене за два останні тижні. Кінець літа видався спекотним у всіх сенсах цього слова, в тому числі, і на гуманітарному фронті. Отож:

• Фонд придбав автомобіль швидкої допомоги на прохання керівництва військової частини А4044. Наразі повністю укомплектована швидка передана отримувачам благодійної допомоги та допомагає рятувати життя наших захисників та захисниць на передовій.

• Продовжуємо підтримувати територіальні громади, які найбільше постраждали від військових дій та забезпечувати місцевих мешканців м'ясоковбасною і солодкою продукцією. Так, цього разу ми передали головам громад 3 000 наборів ПрАТ «АПК ІНВЕСТ» та 4 000 наборів ТМ «Конті».

• Традиційно Фонд допоміг волонтерам завезти з Європи 75 000 кілограмів гуманітарної допомоги, а саме: лікарських засобів, продуктів харчування, одягу та предметів гігієни. Вантаж був доставлений до Донеччини і переданий малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю, пенсіонерам, мамам з маленькими дітками.

• Фонд також продовжує опікуватися медиками Костянтинівської громади, які працюють у штатному режимі та стоять на варті здоров’я та життя пацієнтів. Їм передані продуктові набори ти медичні засоби першої необхідності. Не забуваємо ми й про комунальників та працівників служб, що забезпечують життєдіяльність Костянтинівської да Дружківської громад: вони теж систематично отримують продуктові набори від нашого Фонду.Нагадаємо, за півроку Фонд Бориса Колеснікова завіз до Донецької області близько 725 000 кілограмів гумвантажу, а ще передав очільникам територіальних громад 118 000 наборів м'ясо-ковбасної продукції ПрАТ «АПК ІНВЕСТ» та 67 000 солодких наборів ТМ «Конті».

Тримаймся, друзі! Віримо – переможемо!

Теги: Донбас