Канада перемогла в овертаймі Швецію, Фінляндія здобула вольову перемогу над Словаччиною

26 травня 2022 р.
Всі результати чвертьфіналу чемпіонату світу в елітному дивізіоні
Сьогодні, 26 травня, у фінських містах Гельсінкі та Тампере відбулися матчі чвертьфіналу, за підсумками яких стали відомі учасники півфіналу.

В денних матчах збірна Чехії була сильнішою за команду Німеччини, а Канада перемогла в овертаймі Швецію, поступаючись перед третім періодом з рахунком 0:3. У вечірніх матчах збірна Швейцарії «всуху» поступилася команді США, зазнавши першої поразки на турнірі, а збірна Фінляндії здобула вольову перемогу над командою Словаччини.

Німеччина - Чехія 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

Швеція - Канада 3:4 ОТ (2:0, 1:0, 0:3, 0:1)

Швейцарія - США 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

Фінляндія - Словаччина 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)

Таким чином, півфінальні пари виглядають так:

Розклад матчів півфіналу

28 травня, субота

14:20 Фінляндія - США
18:20 Канада - Чехія

Нагадаємо, що фінальна зустріч та матч за третє місце пройдуть у неділю, 29 травня.