Mariupol Ice Center

Mariupol Ice Center
Рік здачі в експлуатацію: 2020

Розмір майданчика: 58Х28 метрів

Адреса: м Маріуполь, вул. Волгоградська, 1

22 жовтня 2020 року увійшло в історію міста Маріуполь - саме в цей день відбулося урочисте відкриття нової сучасної арени Mariupol Ice Center. Льодова арена - це подарунок рідному місту экс-президента хокейного клубу «Донбас» Бориса Колеснікова.

21 грудня 2018 року відбулася урочиста процедура закладки капсули під будівництво нового спортивного комплексу, головним об'єктом якого була крита льодова арена. Почесними гостями церемонії були міський голова Маріуполя Вадим Бойченко і президент ХК «Донбас» Борис Колесніков. Саме вони на очах у присутніх юних майбутніх хокеїстів і фігуристів, а також їх батьків та інших жителів міста заклали символічну капсулу з інформацією про будівництво та побажаннями в фундаментну плиту.

Меньш між за два роки  красуня-арена гостинно відчинила свої двері для спортсменів, любителів хокею, уболівальників, а також майбутніх хокеїстів і фігуристів.

Mariupol Ice Center вже став домашньою ареною хокейного клубу «Маріуполь». Новачок Української хокейної ліги проводить домашні матчі на новому майданчику.


Навесні 2022 року Mariupol Ice Center було пошкоджено в результаті обстрілу рф.