Україна пропустила першою, але все одно розгромила Іспанію

01 травня 2024 р.
Наша збірна здобула четверту поспіль перемогу і продовжує боротися за підвищення у класі
Чемпіонат світу. Дивізіон І, група В

Україна – Іспанія 6:1 (0:0, 1:1, 5:0)

Шайби: 0:1 – Гонсалес (де Бонілья, Карбонель – більш.) – 23:13, 1:1 – Трахт (Пересунько) – 36:13, 2:1 – Садовіков (Деніскін, Лялька – більш.) – 43:28, 3:1 – Кривошапкін (Дахновський, Денискін) – 45:12, 4:1 – Захаров (Бородай, Дахновський) – 49:25, 5:1 – Садовіков (Фадєєв, Лялька – більш.) – 51:12, 6:1 – Трахт (Пересунько, Мережко) – 57:31

Україна: Дьяченко; Мережко (К) – Сисак, Пересунько – Мазур – Трахт; Дахновський – Янішевський, Лялька (А) – Захаров – Кривошапкін; Андрейків – Ратушний, Денискін – Є. Фадєєв – Ворона (А); Морозов – Садовіков – Бородай; Толстушко

Іспанія: М. Ернандес; Балдріс (А) – А. Ґарсія (А), Муратет – Сабалья – Донат; Ґуерра – Де Бонілья, Ґранель – Карбонель (К) – О. Рубіо; Енкінар – П. Фернандес; Торральба – Капільяс – А. Бурґос; Пантоха – Л.Х. Ернандес – Ґ. Ґонсалес; Ескартін, Мендісабаль

Збірна України з хокею розгромила Іспанію на чемпіонаті світу у Дивізіоні IB. Це була друга в історії зустріч команд та перша в рамках світових першостей IIHF. Українці грали без дискваліфікованого захисника Пилипа Пангелова-Юлдашева, але все одно вважалися залізобетонними фаворитами протистояння.

Втім, новачок Дивізіону IB розпочав гру з дуже якісного опору. Іспанці зуміли стати першою командою на турнірі, яка спромоглася не пропустити від синьо-жовтих в окремо взятому періоді.

Після нулів у стартовій 20-хвилинці Іспанія навіть повела у рахунку у другій, коли їй вдалося пробити Богдана Дьяченка завдяки вдалому розіграшу більшості. Це був перший пропущений Україною гол в чотирьох матчах. Завдяки голу Даниїла Трахта українці відігралися – 1:1 і пішли на другу перерву з нічийним результатом.

У третьому періоді збірна України показала свою справжню силу та розібралася з Іспанією з рахунком 5:0. Забивали у нас: двічі Станіслав Садовіков у більшості, а також Гліб КривошапкінВіктор Захаров і Трахт.

Підсумок зустрічі – 6:1 на користь українців.

Доля єдиної путівки до Дивізіону IA вирішиться у п'ятницю 3 травня. Наша збірна зіграє з господарями турніру у Вільнюсі литовцями. Початок поєдинку призначено на 19:30 за київським часом.