Україна U18 здобула другу перемогу на Чемпіонаті світу

16 квітня 2024 р.
Українці обіграли господарів змагань
Юнацька збірна України обіграла збірну Данії на Чемпіонаті світу в дивізіоні IA – господарі турниру поступилися команді Олександра Бобкіна з рахунком 1:3.

15 квітня

Чемпіонат світу. U18. Дивізіон І, група А

Данія – Україна 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Шайби: 0:1 – Куликов (Косарєв) –26:23, 1:1 – Олесен (Воґеліус, Бунґорд) – 29:42, 1:2 – Куликов (Денисенко, Трущенко) – 30:46, 1:3 – Шульга (Гапоненко, Євтєхов, – більш.) – 44:09.

Данія: Крістенсен; Якобсен – Нільсен, Петерсен – Лінде – Б’єрґстад; Олесен – Рунд, Ларсен – Рот – Ґрен; Амондсен – Крамер, Кливо – Вілладсен – Берґманн; Лундстен – Бундґорд – Воґеліус; Дамґорд, Трьольсен.

Україна: Левшин; Трущенко (А) – Косарєв, Шибинський – Сімчук – Койда; Сухицький – Бондарєв, Гапоненко – Євтєхов (К) – Шульга; Бондар (А) – Стасюк, Виставкін – Кураєв – Мосюк; Денисенко – Чепіль – Куликов; Розстальний, Щербак.

Перший період вийшов безгольовим. Однак, Україна створювала небезпечні моменти біля воріт команди-суперниці.

Другий період розпочався більш активно. На 7-й хвилині Микита Куликов, нападник четвертої п'ятірки, відкрив рахунок. Вже за хвилину данці намагались зрівняти, але надійно зіграв Олександр Левшин. На 10-й хвилині данці таки відігралися, але Україна не збиралась здаватися. Вже за хвилину Микита Куликов оформив дубль.

Третій період розпочався з переваги збірної України. На 5-й хвилині Даниїл Шульга забив третю шайбу для України. Данці намагались відіграти гол, але українська оборона була результативною.

Зрештою, матч завершився перемогою України з рахунком 3:1.

Кращім гравцем матчу в складі української команди визнано Микиту Куликова.

Ця перемога стала другою для збірної України на юніорському чемпіонаті світу. Завдяки їй українці закріпились на другому місці в турнірній таблиці після другого кола з показником у дві перемоги. Збірну України U18 випереджає збірна Німеччини, яка має кращу різницю голів.

Наступний матч українська збірна проведе у середу 17 квітня. Команда Олександра Бобкіна зіграє зі збірною Німеччини, яка за підсумками минулого року понизилась у класі. Початок зустрічі о 17:30.