Другий матч туру відбудеться завтра 16 січня
Молодіжна ліга

15.01.2022. Тур 7

«Молода Гвардія» - «Білий Барс» 2:3Б (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 Сидоренко (Крикля) – 36:13, 1:1 – Кривоніжкін (Дахновський, Кисельов) 48:49, 1:2 – Грабовецький (Бородай) - 56:15, 2:2 – Бортников (Яйлов, Садовіков – більш.) - 59:53, 2:3 - вирішальний буліт – Андрющенко.

«Молода Гвардія»: Терлецький (Печорін), Терьошин, Курганов, Бортников, Данфорт, Кобіков, Крикля, Ханенко, Мельниченко, Яйлов, Трандафілов, Раскін, Дубський, Олійник, Сидоренко, Реснянський, Мельник, Акименко, Садовіков.

«Білий Барс»: Майко (Сушак), Боярчук, Трошкін, Смертенюк, Фурсенко, Дахновський, Андрющенко, Бойко Руслан, Портний, Бойко Ілля, Бородай, Стецюра, Грабовецький, Кисельов, Козловський, Ревука, Іщенко, Кривоніжкін.

Сьогодні 15 січня «Молода Гвардія» приймала броварську «Білий Барс» у рамках 7-го туру Молодіжної хокейної ліги.

Поєдинок розпочався з безгольового першого періоду. Відкрити рахунок вдалося «Молодій Гвардії» лише ближче до закінчення другого періоду – Крикля асистував, Сидоренко закидав.

У третьому періоді броварській команді вдалося зрівняти рахунок, а потім вийти вперед. Але підопічні Володимира Карабаджака створили маленьке диво та зрівняли рахунок за 17 секунд до кінця матчу та перевели гру в овертайм, який не зміг виявити найсильнішого.

У серії післяматчевих кидків сильнішим виявився «Білий Барс» - перемогу броварській команді приніс точний кидок Бориса Андрющенка.

Другий матч туру відбудеться завтра 16 січня. Початок поєдинку об 11.00.

Запрошуємо всіх любителів хокею на дружківську арену «Альтаїр»!