Відкрите тренування ХК "Донбас"

20 липня 2013 р.
У суботу підопічні Андрія Назарова провели показовий матч для вболівальників
У суботу, 20 липня, підопічні Андрія Назарова провели показовий матч для уболівальників.

Білі - Червоні - 5:4 (2:1, 0:2, 3:1)
Шайби: Бєлухін (Варламов) - 5:13, Бєлухін (Варламов) - 10:19, Мартишко (Захаров) - 19:33, Шалімов (Захаров) - 22:35, Кагарлицький (Робітайл, Кашпар) - 31:28, Якуценя (Лайне) - 43:46, Віртанен (Матоушек) - 47:46, Морозов (Шалімов) - 53:54, Віртанен (Якуценя) - 55:10

"Білі": Холт (Горячевських 30:17-60:00). Пігановіч-Салмела, Лайне-Федотенко-Якуценя, Сильницький-Разін, Квітченко-Віртанен-Матоушек, Паутов-Петрухно, Благий-Бєлухін-Варламов.
"Червоні": Лацо (Березін 30:17-60:00). Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен, Бартуліс-Коларж, Петтерссон-Робітайл-Кашпар, Кагарлицький, Зінченко-Морозов, Захаров-Мартишко-Шалімов.

Булліти: Кагарлицький - гол, Якуценя - воротар, Робітайл - гол, Варламов - гол, Петтерссон - воротар, Федотенко - гол, Лайне - воротар, Дадонов - воротар, Бєлухін - воротар, Морозов - воротар, Квітченко - штанга, Нєдорост - гол
Рахунок за буллітами - 2:3

У першій двадцятихвилинці нереалізованими залишилися три чисельних переваги, два з яких "прощеними" залишили білі. Шайби були закинуті у рівних складах, причому, двічі відзначилася зв'язка Варламов-Бєлухін. Червоні зусиллями Мартишко на останніх секундах періоду скоротили розрив у рахунку. У другому періоді перевага червоних не було таким очевидним, але рахунок на табло змінювали тільки вони, в результаті, не тільки відігравши дві пропущені раніше шайби, а й вийшовши вперед. У третій двадцятихвилинці білим вдалося змінити хід матчу і відправити у ворота Дмитра Березіна три шайби, тим самим вирвавши перемогу в поєдинку. До слова, Єгор Морозов не дозволив Степану Горячевських залишитися єдиним "сухим" з чотирьох воротарів, що виходили на майданчик. У серії буллітів червоні взяли реванш.