Фер'єстад та Біль закинули 8 шайб на двох, інші між Інсбруком та Лукко, технічна поразка Лахті

15 листопада 2023 р.
Результати та огляди перших матчів 1/8 CHL
У вівторок, 14 листопадів, відбулися перші матчі 1/8 фіналу Хокейної ліги чемпіонів.

Оцеларжі Тршинець мав перевагу 2:0 та 3:1, але гостюючий Шеллефтео зміг зрувати рахівок. Листка чого найкращий на даний момент бомбардир CHL Лібор Гудачек забивши переможний гол за 3:54 до кінця гри. У результаті настання тижня у матчі-відповіді Тршинець матимі перевагу в одну закинуту шайбу.

Векше здобували свою сьому перемогу в цьому сезоні CHL, вітавши Інгольштадт з рахунком 4:1. Лейкерс запікали собі перевагу в три голи у матчі-відповіді наступу тижня.

Фер'єстад перебуває у вігідній позиції після перемоги на віїзді над ХК «Біль» з рахунком 5:3. Дві команди дві обійнялися голами в першій половині гри, перші наші нагородили три удари після. Пізний гол у більшості дає швейцарцям трохи більше надії на матч-відповідь на віїзді.

Відмітімо, що перша гра 1/8 фіналу між Лахті Пеліканс і Вітковіце була скасована через непридатність для гри льоду на арені «Іску» у Лахті (Фінляндія).

Гра була перервана після 11:02 хвіліні першого переоду. Відповідно до Спортивного регламенту CHL, офiційні особи гри можна перервати матч з поважних причин, що не довше ніж на 120 хвилин. Оскільки протягом цієї години не вдалося відновити непридатну для гри крижану поверхню, гру було скасовано.

Матч-відповідь у відбудеться наступного вівторка о 18:00 за центральноєвропейською годиною в Остраві (Чехія).

Ваш пошану всі результати та огляди матчів ігрового дня.