"Салават Юлаєв" бере реванш за поразку в Донецьку

23 листопада 2012 р.
Підопічні Юліуса Шуплера поступилися уфімський клубу у виїзному матчі регулярного чемпіонату КХЛ

Підопічні Юліуса Шуплера поступилися уфімський клубу у виїзному матчі регулярного чемпіонату КХЛ. Стартовий тиск господарів майданчика, які горіли бажанням взяти реванш за недавню невдачу в Донецьку, приніс їм успіх. Ігор Мусатов з передачі Олександра Степанова вразив ворота Яна Лацо. Втім, на екваторі періоду найрезультативніший захисник в складі ХК "Донбас" Клей Вілсон зумів переправити шайбу у ворота після "накида" Олексія Понікаровського. Рівновага в рахунку протрималася недовго. Точний кидок Ігоря Мирного дозволив гравцям "Салавата" відправитися на перерву, ведучи в рахунку.

На початку другого періоду Ян Лацо ще двічі діставав шайбу з сітки власних воріт. Протягом однієї 23-й хвилині по разу відзначилися Антті Пільстрем і Микита Філатов. Цей момент і став переломним у матчі. З трьох спроб реалізувати більшість до кінця другого періоду донеччани не скористалися жодною.

Майже половину заключного відрізку матчу команди грали в нерівних складах. "Зайвого" розіграти змогли тільки господарі майданчика. Андрій Конєв потужним кидком влучив точно в кут воріт Яна Лацо, таким чином встановивши остаточний рахунок у матчі.

"Салават Юлаєв" (Уфа) - "Донбас" (Донецьк) - 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
Шайби: 1:0. Мусатов (Степанов) - 00:24, 1:1. Вілсон (Понікаровський, Варламов) - 09:04, 2:1. Мирнов (Кайгородов, Пільстрем) - 15:12, 3:1. Пільстрем (Кайгородов, Мирнов) - 22:20, 4:1. Філатов (Трубачов, Паршин) - 22:56, 5:1. Конєв (Хлистов) - біл.

"Салават Юлаєв": Тарккі. Прошкін-Конєв, Мусатов-Глухов-Степанов. Зубарєв-Блатяк, Саприкін-Зінов'єв-Хлистов. Баранка-Гуркін, Пільстрем-Кайгородов-Мирнов. Ємелін-Панков, Філатов-Трубачов-Паршин.

"Донбас": Лацо. Перетягін-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Бартуліс-Коларж, Туппурайнен-Віртанен-Петтерссон. Сільницький-Терещенко, Кочетков-Белухін-Матоушек.