В Магнітогорську "Донбас" не зупинили

07 грудня 2012 р.
Підопічні Юліуса Шуплера, обігравши іменитий "Металург", набрали максимум очок у важкому східному вояж

Підопічні Юліуса Шуплера, здолавши іменитий "Металург", здобули максимум очок у важкому східному вояжі.

Дуже відповідально граючи в захусту, напевно, виконуючи тренерську установку на гру, в стартовій двадцятихвилинці гравці ХК «Донбас» нейтралізували всі небезпечні атаки магнітогорського «Металурга», який наполегливо шукав шляхи до воріт Яна Лацо. Вичікуючи свої шанси, донеччани провели декілька дуже небезпечних атак, і могли відкрити рахунок після добивання Туомас Кііскінена, але шайба, проскочивши крізь щитки воротаря господарів майданчика, відправилася повз порожніх воріт. Втім, говорити про перевагу в грі в таким колективом як Малкін і Ко не доводиться. Юліус Шуплер помітно хвилювався на своєму тренерському містку, як і глядачі біля екранів телевізорів, але приводів для розбачу в першому періоді у наших вболівальників не з'явилося.

Настирні магнітогорци все ж змогли знайти прохід в захисту донеччан. За дві з невеликим хвилини після початку другого періоду, Бернацький кидком від синьої лінії відкрив рахунок у матчі. Воротар «Донбасу», огляд якого закрив Фредрік Петтерссон, не бачив самого моменту, а швед не зміг блокувати гольову спробу суперника. Однак, не змінивши манері гри, підопічні Юліуса Шуплера продовжили гнути свою лінію. Сергій Варламов міг зрівнювати рахунок, але його вихід віч на віч з воротарем точним кидком не завершився. Втім, лише тільки «металург» Мішарін відправився на лавку покараних за викид шайби, Євген Дадонов чудово асистував Туомасу Кііскінену, який закинув свою шосту шайбу в поточному сезоні.

У третьому періоді вкрай помітними були судді, які почали регулярно перекроювати склади команд, відправляючи одного за іншим гравців обох команд на короткостроковий відпочинок. 5 на 4, 4 на 3, 5 на 3 ... і, незважаючи на те, що в своїй більшості видалення стосувалися донеччан, які залишилися без вилученого до кінця матчу Оскарса Бартуліса, забити вдалося саме нашим гравцям. Петер Подхрадскі відправив шайбу під поперечину і встановив у грі переможну для ХК «Донбас» крапку. Фінальні секунди, які підопічні Юліуса Шуплера знову ж провели провели в меншості (4 на 6) не принесли «Магнітці» порятунок.

Перемігши в Єкатеринбурзі, Челябінську і Магнітогорську, донеччани вперше їдуть додому, набравши максимум можливих очок у виїзній серії ... І з ким?!

«Металург» (Магнітогорськ) - «Донбас» (Донецьк) - 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Шайби: 1:0. Бернацький (Якубов) - 22:07, 1:1. Кііскінен (Дадонов) - 32:37-біл., 1:2. Подхрадскі (Уїлсон) - 58:14-біл.

"Металург": Ахонен. Антипин-Бірюков, Кульомін-Малкін-Лісін. Хабаров-Гончар, Мозякин-Ходжман-Зуккарелло. Мішарін-Бондарєв, Платонов-Казіонов-Здунов. Бернацький. Косов-Якубов-Михайлов.
"Донбас": Лацо. Перетягін-Бабчук, Кочетков-Федотенко-Варламов. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Коларж-Бартуліс, Туппурайнен-Віртанен-Петтерссон. Сільницький-Терещенко, Квітченко-Доніка-Матоушек.