Неймовірна Чехія закинула 4 шайби за 50 секунд та вирвала у Фінляндії бронзу МЧС-2024

05 січня 2024 р.
Яскравий матч за третє місце на молодіжного чемпіонаті світу
Збірна Чехії у фантастичному матчу за 3 місце обіграла Фінляндія і здобула бронзові медалі молодіжного чемпіонату світу з хокею.

Фінляндія вела в рахунку 2:0, потім суперник зумів відігратися, але Суомі у другій 20-хвилинці оформили ще три шайби і спокійно вели 5:2, проте чехи пішли на другий камбек і зуміли його зробити.

На третій період суперники виходили за рахунку 5:3 на користь фінів. На 5 хвилині ігрового відрізку Чехія забила вчетверте і цей результат 5:4 протримався до 58:04 ігрового часу матчу. А потім почалося те, що ще не скоро забудуть шанувальники хокею!

Спочатку чехи відігралися, знявши воротаря, а потім закинули ще 3 шайби! Останні 4 голи у поєдинку Чехія провела за 50 секунд!

Підсумок зустрічі – 8:5 на користь збірної Чехії, яка після срібла минулого року виборола бронзу на МЧС-2024.

Найкращими у складі чехів стали нападники Іржі Куліх (2+2) в Одрей Бехер (3+2).

Чемпіонат світу. U20. Матч за 3 місце:

Чехія – Фінляндія 8:5 (1:2, 2:3, 5:0)

0:1 – Кумпулайнен – 06:13, 0:2 – Нюман (Каскімякі, Пулккінен) – 07:43, 1:2 – Куліх (Меловскі, Гамара – більш.) – 16:16, 2:2 – Штанцль (Меловскі, Бехер – більш.) – 28:37, 2:3 – Хеленіус (Нюман, Каскімякі) – 28:52, 2:4 – Хамеенахо (Кулонуммі, Лассіла) – 29:11, 2:5 – Хамеенахо (Кулонуммі, Кескінен – більш.) – 34:32, 3:5 – Бехер (Штанцль, Чех – меньш.) – 39:05, 4:5 – Куліх (Меловскі, Гамара – більш.) – 44:41, 5:5 – Бехер (Куліх, Чале – 6Х5) – 58:04, 6:5 – Гамара (Куліх, Бехер) – 58:19, 7:5 – Римон – 58:52 (ПВ), 8:5 – Бехер – 58:54 (ПВ).

Воротарі: Грабал (Вондраш – 07:43) – Кокко.