Перше вересня з ХК «Донбас»


Починаючи з 2014 року, хокейний клуб «Донбас» спільно з благодійним Фондом Бориса Колесникова реалізує соціальний проект, присвячений всесвітньому Дню знань.

1 вересня першокласники навчальних закладів Донецької області отримують фірмові рюкзаки ХК «Донбас» з необхідним шкільним приладдям. У деяких школах подарунки дітям вручають хокеїсти першої команди донецького клубу, а також офіційні представники ХК «Донбас» та благодійного Фонду Бориса Колеснікова.

У 2014 році першокласники Слов'янська, Миколаївки, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки отримали 2500 подарункових рюкзаків. Через рік 1 вересня 2015 року фірмові рюкзаки ХК «Донбас» отримали 2400 першокласників зі шкіл Костянтинівського та Покровського районів, а також Дружківки та Костянтинівки. Також щорічно новенькі рюкзаки та навчальні приналежності отримують вихованці ДЮСШ ХК «Донбас». Продовжилася добра традиція і у 2016 році. Цього разу подарунки з рук чинних чемпіонів України з хокею отримали 2300 дітей із Дружківки, Костянтинівки, населених пунктів Костянтинівського району, Покровського району, а також з інтернатів північної частини Донецької області.

Напередодні навчального року-2017/18 подарункові рюкзаки, у тому числі з рук чинних чемпіонів України з хокею, отримали 2 100 дітей із Дружківки, Костянтинівки, населених пунктів Костянтинівського та Покровського районів, а також з інтернатів північної частини Донецької області.

Спортсмени та благодійники вже вісім років реалізують соціальну програму, в рамках якої дарують новоспеченим школярам фірмові рюкзаки з канцелярією та солодощами. За роки реалізації ініціативи фірмові портфелі з канцелярією отримали близько 20 000 першокласників Донеччини.