Фан-сектор

Спорт неможливий без уболівальників. Їх підтримка може переломити хід будь-якого поєдинку. Традиційно найактивніші вболівальники ХК «Донбас» під час домашніх матчів розміщуються на секторах 5 і 6 Арени «Дружба».

Основою фан-сектора клубу, починаючи з сезону 2013/2014, стали учасники шкільного фан-руху. На даний момент фан-клуби відкриті в 22 середніх навчальних закладах у 10 містах Донецької та Луганської областей і налічують близько 1500 уболівальників. Фан-рух хокейного клубу «Донбас» є одним із найбільших серед усіх клубів КХЛ.


Процес створення шкільних фан-осередків стартував ще в сезоні 2012/2013. Перший шкільний фан-клуб в історії ХК «Донбас» був відкритий на базі НВК «Загальноосвітня школа I-II ступенів № 1 - ліцей «Спектр» міста Чистяково. Учні цієї школи, активно підтримуючи клуб на домашніх і виїзних іграх, стали основою шкільного фан-руху.
Лідером за кількістю шкільних фан-клубів є Донецьк. Саме в цьому місті знаходяться 11 фан-осередків, три з них були відкриті за підсумками першого етапу соціального проекту «Я знаю про хокей усе!». Також фан-клуби є в школах Дружківки, Костянтинівки, Бахмута, Зугреса, Шахтарська, Авдіївки і Ясинуватої.
Один із фан-осередків відкритий на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 міста Краснодона Луганської області. Саме в цій школі вчився «молодогвардієць» Олег Кошовий.
Вболівальники підтримують ХК «Донбас» не тільки на домашніх іграх, а й під час виїзних матчів. Учасники шкільного фан-руху вже були в  Чехії, Словаччині, Латвії, Хорватії, а під час Континентального Кубка-2014 - у Франції.
Протягом сезону 2013/2014 у школах Донецька та області відбулися 16 фан-зустрічей із гравцями хокейного клубу «Донбас».
Після переїзду до Дружківки (Донецька область) клуб продовжив роботу зі школярами регіону – починаючи з сезону-2015/16 на базі навчальних закладів області було створено понад 50 шкільних фан-осередків, до яких увійшли понад 2500 юних уболівальників, які регулярно відвідують матчі основної команди. .

25 листопада 2020 року Фонд Бориса Колеснікова та хокейний клуб «Донбас» дали старт регіональному соціальному проекту «Давай, вболівай!» для активної та спортивної молоді Донецької області.

В рамках ініціативи Фонд та клуб зайнялися технічним оснащенням навчальних закладів регіону, в яких сформовано хокейні та футбольні фан-клуби. Це дозволило школярам та студентам збиратися біля нових телевізорів та вболівати за ХК «Донбас» та ФК «Шахтар».