Євген Бєлухін: "Треба добре виступити на домашньому турнірі"

Євген Бєлухін: "Треба добре виступити на домашньому турнірі"

23 серпня 2012 р.

Нападаючий головної команди ХК "Донбас" поспілкувався з кореспондентом видання HotSport.ua

Нападаючий головної команди хокейного клубу "Донбас" Євген Бєлухін в бесіді з кореспондентом HotSport.ua поділився враженнями від перемоги у Меморіалі Павла Забойніка, а також висловив готовність до старту в КХЛ.

- Євген, наскільки продуктивно пройшов збір у Словаччині?

- Збори пройшли дуже продуктивно. Ми добре попрацювали над фізикою, в тренажерному залі. Відпрацювали ігрові зв'язки, контроль шайби, початок атаки. Загалом, заклали хороший фундамент для непростого сезону.

- В рамках цього збору Донбас виграв Меморіал Павла Забойніка. Додала ця перемога впевненості в командні дії?

- У цьому турнірі брали участь хороші команди. Звичайно, це не рівень КХЛ, тим більше, що це передсезонні ігри. Кожна команда відпрацьовувала свої ігрові зв'язки. Ми ж працювали над грою в "п'ятірках", над початками атак, над тактичним перестроюванням в більшості. Звичайно, добре, що вийшло виграти. Зараз потрібно добре виступити на домашньому турнірі, "Відкритому Кубку Донбасу". Команда завершила збори, тепер головне підготуватися до цього турніру і показати хорошу гру.

- Торік перед "Відкритим Кубком Донбасу" ваша команда ще не вважалася фаворитом, зараз же все змінилося. Як вважаєте, наскільки складно буде досягти позитивного результату, адже суперники будуть налаштовуватися зовсім по-іншому?

- Звичайно, суперники будуть налаштовуватися серйозніше. Думаю, що і ми зовсім по-іншому поставимося до цього турніру. Нам скажуть, які завдання ставляться перед цим турніром, будемо налаштовуватися на суперників.

- Що говорив Юліус Шуплер після перемоги у Меморіалі Павла Забойніка? Чи задоволений він грою команди?

- Він привітав команду з перемогою на турнірі, на даному етапі він усім задоволений. Гра команди йому сподобалася.

- Як здоров'я Яна Лацо? Чи спілкувалися ви з ним?

- Так, він приїжджав на турнір, ми з ним спілкувалися. Почуває він себе нормально. Вже приблизно через два тижні він повинен приступити до тренувань.

- Як оціните готовність команди до старту в КХЛ?

- Зараз ми зосереджені на майбутньому турнірі. Після нього ще залишається тиждень на підготовку до старту в чемпіонаті. Сподіваюся, що у нас вийде вдало стартувати і рівно провести всю турнірну дистанцію. Морально ми вже готові. З нетерпінням чекаємо початку чемпіонату.

Автор: Данило Вереітін