Фредрік Петтерссон: "Не так уже й важливо з яким рахунком виграєш"

Фредрік Петтерссон: "Не так уже й важливо з яким рахунком виграєш"

07 серпня 2012 р.
Автор закинутої шайби і двох гольових передач в інтерв'ю клубній прес-службі поділився враженнями від минулого поєдинку...
Автор закинутої у ворота ХК "Автофінанс" шайби і двох гольових передач Фредрік Петтерссон в інтерв'ю клубній прес-службі поділився враженнями від минулого поєдинку:

- Задоволений результатом? Сподобалися тобі твоя гра і гра команди?
- Зрозуміло, що я радий знову грати. Зрозуміло, що грали ми сьогодні добре. 7:1 говорять самі за себе, але я б сказав, що нам рано радіти, ми знаходимося тільки на самому початку шляху і нам належить багато попрацювати, перш ніж ми стартуємо в Континентальній лізі.

- Що сказав Юліус Шуплер після гри?
- Ну, як я бачив, він був задоволений. У нас через пару днів ще одна гра. Нам потрібно не тільки добре тренуватися, а й встигнути відновитися, тому що на тренуваннях ми працюємо дуже багато.

- Чи з'явилося взаєморозуміння у вашій ланці, в який грають Євген Дадонов і Вацлав Недорост?
- У нашій ланці грають три дуже різних хокеїста, але у нас виходить добре. Ми сьогодні забили три шайби і це хороший знак. У будь-якому випадку нам ще потрібен час, щоб зрозуміти і відчути один одного. Три голи - це добре, але потрібно продовжувати серйозно готуватися до старту в КХЛ. Через пару тижнів, впевнений, нам буде легше грати. Ми самі станемо краще.

- Може краще було б починати не з такої великої перемоги?
- Так, забивали ми сьогодні легко і красиво, але ми ж стільки готувалися і дуже нудьгували по грі і льоду... Я згоден, що не так вже й важливо з яким рахунком виграєш в такому матчі: 2:1 або 7:1. Важливо виграти і не розслаблятися.

- Як ти оціниш рівень своєї готовності по відношенню до оптимального?
- Важко сказати. Відсотків 85 напевно. Потрібно все-таки ще кілька тижнів. І навіть не тренуватися більше, а саме грати. Тепер це дуже важливо.

Прес-служба ХК "Донбас"