Тренувальний № ​​4

31 липня 2013 р.
У середу, 31 липня, головна команда ХК "Донбас" провела черговий двосторонній матч
У середу, 31 липня, головна команда ХК "Донбас" провела черговий двосторонній матч. Рішенням тренерського штабу матч був усічений на період: команди зіграли 2 по 20.

Білі - Червоні - 4:1 (2:1, 2:0, ...)
Шайби: 0:1. Захаров - 5:39-бул, 1:1. Пігановіч - 9:45, 2:01. Благий - 11:58, 3:1. Кііскінен (Петрухно, Віртанен) - 29:10, 4:1. Варламов (Віртанен, Коларж) - 34:03
Білі: Горячевських. Салмела-Пігановіч, Лайне-Федотенко-Петтерссон, Сильницький-Коларж, Варламов-Квітченко-Віртанен, Паутов-Петрухно, Кііскінен-Бєлухін-Благой.
Червоні: Лацо. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Якуценя, Разін-Бартуліс, Кагарлицький-Робітайл-Морозов, Матоушек-Халіков, Мартишко-Захаров-Шалімов, Нікіфоров.

Віктор Захаров, який заробив на початку першої двадцятихвилинки штрафний кидок, чітко реалізував свою спробу, однак, в середині періоду, завдяки точному кидку Олега Пігановіч і вдалій грі поблизу воріт Романа Благого, рахунок змінився на користь білих. Примітно, що до перерви команди лише раз грали в нерівних складах, але червоним розіграти "зайвого" не вдалося. Після перерви білі відправили у ворота суперників ще дві шайби і здобули четверту перемогу в чотирьох тренувальних матчах.

Булліти: Матишко - повз, Петтерссон - воротар, Захаров - повз, Благой - воротар, Халіков - воротар, Віртанен - ​​воротар, Салмела - повз, Кагарлицький - повз, Бєлухін - воротар, Дадонов - воротар, Варламов - воротар, Уілсон - повз, Пігановіч - повз, Нікіфоров - воротар, Коларж - гол, Подхрадскі - гол, Лайне - воротар, Якуценя - воротар, Кііскінен - ​​воротар, Матоушек - воротар, Сильницький - гол, Бартуліс - гол, Паутов - воротар, Разін - воротар, Квітченко - повз, Морозов - воротар, Петрухно - повз, Шалімов - штанга, Федотенко - гол, Бартуліс - повз