Учасники семінару підбили підсумки

Учасники семінару підбили підсумки

23 серпня 2012 р.

Представники Інтерполу і Континентальної хокейної ліги відповіли на численні запитання представників ЗМІ

Представники Інтерполу і Континентальної хокейної ліги відповіли на численні запитання представників ЗМІ.

Олександр Грідчін, директор департаменту міжнародного співробітництва та розвитку Інтерполу:

- Сьогодні ми ділилися міркуваннями з приводу проведення різних спортивних заходів. Звичайно, ми взяли до уваги досвід України при організації Євро-2012. Також ми говорили, що цей досвід повинні використовувати і інші країни. Наші колеги зі Словаччини поділилися методикою своєї роботи при проведенні Чемпіонату світу з хокею в 2011 році, Білорусь готується прийняти аналогічне змагання у 2014 році. Російська Федерація готується до організації універсіади і вже через два роки в Сочі відбудуться Зимові Олімпійські ігри. Тому, такий обмін інформацією дуже важливий для представників правоохоронних органів усіх країн. До слова, Інтерпол співпрацює і з Континентальною хокейною лігою. Адже в лізі вже команди із семи країн. Скрізь різні законодавства, тому нам треба вести правильну і ефективну роботу.

Вадим Скоропупов, директор по контролю і процедурних питань Континентальної хокейної ліги:

- Сьогодні була звичайна механічна робота, в якій взяли участь представники правоохоронних органів країн-учасниць Континентальної хокейної ліги. Нам важливо було послухати їх інформацію щодо внутрішніх законодавств і тонкощів в них, які ми обов'язково повинні враховувати. Ми отримали гарний досвід, послухали представників усіх країн і фахівців з клубів. Були розглянуті питання безпеки вболівальників і їх міграції, створення необхідних умов для глядачів команд господарів і гостей. Ми знаходимося в постійному зв'язку з керівниками служб безпеки клубів і з усіх питань надаємо методичне сприяння.

Андрій Журавльов (на фото), начальник департаменту безпеки КХЛ:

- Сьогодні ми підбили підсумки роботи в минулому сезоні, але оцінку роботи служб безпеки наших клубів дає все хокейне співтовариство: журналісти, вболівальники, команди, судді. Ми самі переглядаємо велику кількість матчів, працюємо з клубами, але велика кількість інформації беремо з преси. Зараз у відкритих джерелах велика кількість фото-та відеоматеріалів. Журналісти нам в цьому дуже допомагають. Ми перевіряємо всю інформацію в ЗМІ, спілкуємося з уболівальниками. Відвідуємо інтернет-сайти, на яких вони обмінюються думками. Беремо на озброєння якісь їхні думки. Ми хочемо, щоб люди приходили на хокей, як на свято.

Прес-служба ХК "Донбас"