Cкандинавська солідарність

Cкандинавська солідарність

15 листопада 2012 р.
Напевно вболівальники, що стежили за матчем з "Нафтохіміком", звернули увагу на те, що скандинавська група гравців хокейного клубу "Донбас" "відпустила" вуса ...
Напевно вболівальники, що стежили за матчем з "Нафтохіміком", звернули увагу на те, що скандинавська група гравців хокейного клубу "Донбас" "відпустила" вуса ... Фредрік Петтерссон, Ерік Ерсберг, Яні Туппурайнен і Паси Пуйстола вирішили таким чином привернути увагу суспільства до проблеми раку простати у чоловіків.

Нападаючий головної команди клубу Фредрік Петтерссон у бесіді з прес-службою пояснив, що бере участь в акції "Movember" або як її прийнято називати в російськомовних країнах - "Неголений листопад" чи "Усабрь".

Назва даного заходу народилося з злиття двох англійських слів "November" (листопад) і "moustache" (вуса). Суть акції зводиться до того, щоб не голити вуса протягом усього місяця і привернути таким чином увагу до збору коштів на боротьбу з раком передміхурової залози.

Голкіпер ХК "Донбас" Ерік Ерсберг, який взяв участь у першій в історії клубу автограф-сесії, також прийшов на зустріч з уболівальниками з тонкими вусами.

Підтримав співвітчизників і директор Академії хокейного клубу "Донбас" швед Джим Брітен, який також відпустив елегантні вуса.

Акція ця стає популярнішим з кожним роком. Вона почалася в Австралії в 2004 році і швидко розповсюдилася по всьому світу. Участь у ній все частіше беруть не тільки австралійці, але скандинави, ірландці, американці, канадці, англійці, а також представники багатьох інших держав.

Прес-служба ХК "Донбас"