Бронзовий призер ВЧБ переграв "Донбас-2"

10 серпня 2012 р.
Хокейний клуб "Гомель" виявився сильнішим за донеччан
Хокейний клуб "Гомель" виявився сильнішим за донеччан. Білоруси обіграли "Донбас-2".

Поєдинок з бронзовим призером білоруської першості розпочався за таким же сценарієм, як і зустріч зі жлобинським "Металургом". Донеччани пропустили швидкий гол, але вже в середині періоду відновили статус-кво завдяки результативному пострілу Віталія Анікєєва. Проте в кінцівці першої двадцятихвилинки господарі знову вийшли вперед ...

Але все ж рахунок став рівним вже на початку другого періоду. Васильєв і Буценко підкараулили помилку суперника і, перебуваючи в меншості, втекли 2 в 1. Перший кинув, другий добив - 2:2. Тим не менш, більш досвідчений суперник до кінця двадцятихвилинки встиг вийти вперед і навіть закріпити перевагу. Ну а в заключному періоді удача і зовсім відвернулася від гостей. Донеччани пропустили ще дві шайби.

У суботу, 11 серпня, у підопічних Олега Мікульчика буде можливість взяти реванш у гомельчан. Нагадаємо, зустріч почнеться в 13:00 за київським часом.

ХК "Гомель" (Білорусь) - "Донбас-2" (Донецьк, Україна) - 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
Шайби: 1:0. Сенькевич (Стефанович, Прус) - 3:25, 1:1. Анікєєв (Малиновський, Благий-біл.) - 12:11, 2:1. Стефанович (Жидкіх) - 18:05, 2:2. Буценко (Васильєв-мен.) - 21:38, 3:2. Соломонов (Орлов) - 32:04, 4:2. Рідких (Сенькевич, Стефанович) - 37:42, 5:2. Магдєєв (Прус, Філін-біл.) - 50:29, 6:2. Магдєєв (Степанов, Цуріков) - 53:35

ХК "Гомель": Шабанов. Маслеников-Трибунцев, Стефанович-Сенькевич-Жидких. Степанов-Хоромандо, Соломонов-Малов-Скабелка. Орлов-Філічкін, Качан-Ільїн-Єгоров. Філін-Прус, Магдєєв-Цуріков-Хузеев
"Донбас-2": Напненко. Паутов-Алексюк, Благий-Анікєєв-Малиновський. Шагов-Таран, Журун-Буценко-А.Васильєв. Дикий-М.Васильєв, Сітніков-Тарасов-Нікіфоров. Буличов-Абашкін, Захаров-Коковін-Морозов. Нікульніков.