"Донбас-2" поступився команді ВЧБ

15 серпня 2012 р.
Донеччани зазнали поразки від мінської "Юності"
У середу, 15 серпня, підопічним Олега Мікульчик протистояла вже не команда Молодіжної хокейної ліги, а досвідчений колектив, який представляє мінський клуб в ВЧБ.

Перший період поєдинку пройшов без закинутих шайб, та й гра проходила без безлічі небезпечних моментів біля обох воріт. У другій двадцятихвилинці удача не благоволила донеччанам. Пропустивши першими, "Донбас-2" ближче до середини періоду рахунок зрівняв, але буквально відразу ж господарі знову вийшли вперед. Заключна двадцятихвилинка теж залишилася за мінчанами. Підсумковий рахунок поєдинку - 4:2.

"Юність" (Мінськ, Білорусь) - "Донбас-2" (Донецьк, Україна) - 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Шайби: 1:0. Шагов Ар. - 23:54, 1:1. Хворостінін (Коковіна) - 28:10, 2:1. Герловскій (Парахонько, грибки) - 29:36, 2:2. Буличов (Шагов Ол., Тарасов) - 44:17, 3:2. Прічуха (Герловскій, грибки-бол.) - 48:33, 4:2. Развадовський (Кашкар-бол.) - 59:45

"Юність": Малютін. Парахонько-Грибко, Кремзуков-Герловскій-Пічуха. Кардашов-Дюков, Богатінов-Заделенов-Михайлов. Хенкель-Жуковський, Кашкарі-Развадовський-Бурдейний. Лисюк-Немененок, Кубрак-Індра-Кроків Ар .. Панфілов.

"Донбас-2": Балабан. Паутов-Алексюк, Благий-Крамарєв-Малиновський. Шагов Ол.-Таран, Журун-Буценко-Нікульніков. Дикий-М.Васильєв, Сітніков-Тарасов-Нікіфоров. Буличов-Абашкін, Хворостінін-Коковін-Морозов.