16 команд з 6 країн готові до плей-оф CHL

16 команд з 6 країн готові до плей-оф CHL

14 листопада 2023 р.
Другий етап Хокейної Ліги Чемпіонів стартує сьогодні, перші ігри 1/8 фіналу відбудуться у вівторок та середу
Команди з Чехії, Німеччини, Фінляндії, Швеції, Швейцарії (по 3) і Австрії (1) вишикувалися в чергу для участі в плей-оф, адже Ліга чемпіонів повертається стадією 1/8 фіналу цього тижня.З 16 команд, що залишилися п'ять є новачками в плей-оф – Інсбрук/Австрія, Динамо-Пардубіце/Чехія, Ільвес Тампере/Фінляндія, Лахті Пеліканс/Фінляндія і Рапперсвіль-Йона Лейкерс/Швейцарія, а п'ять команд дійшли до півфіналу або далі в попередніх сезонах ХЛЧ – це Оцеларжі Тршинець/Чехія, Ред Булл Мюнхен/Німеччина, Лукко Раума/Фінляндія, Шеллефтео/Швеція і Векше Лейкерс/Швеція. Вже зараз можна з упевненістю сказати, що в кінці сезону ми коронуватимемо нового клубного чемпіона Європи, оскільки жоден з попередніх володарів титулу не представлений в плей-оф CHL в цьому сезоні.

Перші ігри серій за загальним рахунком будуть зіграні у вівторок і середу, а матчі-відповіді відбудуться наступного тижня у вівторок 21 і середу 22 листопада. 

Повний розклад 1/8 фіналу Хокейної Ліги Чемпіонів:

Вівторок 14 листопада

18:30 Лахті Пеліканс (Фінляндія) – Вітковіце (Чехія)

19:00 Оцеларжі Тршинець (Чехія) – Шеллефтео (Швеція)

19:30 Інгольштадт (Німеччина) – Векше (Швеція)

20:45 Біль (Швейцарія) – Фер'єстад (Швеція)

20:45 Рапперсвіль (Швейцарія) – Адлер Мангейм (Німеччина)

21:20 Інсбрук (Австрія) – Лукко (Фінляндія)

Середа 15 листопада

18:30 Ільвес (Фінляндія) – Динамо-Пардубіце (Чехія)

20:30 РБ Мюнхен (Німеччина) – Женева-Серветт (Швейцарія)


Потенційний шлях команд в плей-оф ХЛЧ:


Правила гри в плей-оф

Матчі перших трьох раундів плей-оф проводяться в форматі серії з двох ігор вдома і на виїзді. Загальний рахунок після двох ігор визначає, яка команда пройде в наступний раунд. 

Овертайм і серія буллітів можуть бути проведені у повторній зустрічі тільки в тому випадку, якщо загальний рахунок після двох ігор рівний. Овертайм триватиме 10 хвилин до першої закинутої шайби, або, якщо гол не відбудеться, далі слідуватиме серія буллітів – по п'ять кидків від кожної команди. 

В овертаймі суперники зіграють в форматі 3 на 3. Процедура ОТ в фіналі відрізняється, так як в ньому немає серії буллітів, але команди грають овертайм 3 на 3 по 20 хвилин, до забитого голу.  

Регламент змагань плей-оф

Команди автоматично потрапляють в «дерево плей-оф» в залежності від їхніх позицій в турнірній таблиці регулярного сезону (1-ше місце грає проти 16-го, 2-ге проти 15-го і т. д.). Це означає, що їхні наступні суперники і потенційний шлях до фіналу зумовлені їхньою позицією в сітці. Як правило, команди з нижчим рейтингом в плей-оф CHL грають свої домашні матчі першими, якщо тільки доступність арени, організація трансляції або логістичні причини не вимагають перенесення домашніх ігор.

Фінал CHL – це одноматчеве протистояння, яке відбудеться 20 лютого 2024 року на домашній арені одного з фіналістів. 

Рішення про те, яка з двох команд отримає право зіграти цей найважливіший матч сезону вдома, приймає Рада CHL на основі безлічі факторів, таких як місткість стадіону, технічні приміщення і готельний фонд, а також телевізійні та логістичні аспекти, плюс накопичений рекорд перед фіналом (регулярний сезон + ігри плей-оф).


Дивіться на XSPORT і на YouTube XSPORT ХОККЕЙ прямі трансляції:

Вівторок 14 листопада

21:20 Інсбрук (Австрія) – Лукко (Фінляндія)

Середа 15 листопада

20:30 РБ Мюнхен (Німеччина) – Женева-Серветт (Швейцарія)


Адаптація з сайту ХЛЧ Олександр Сукманський

Читайте також