Динамо-Пардубіце здолало Ільвес, Женева-Серветт мінімально поступилася РБ Мюнхен

16 листопада 2023 р.
Результати та огляди матчів 1/8 фіналу CHL
У середу 15 листопада відбулися ще два поєдинки 1/8 фіналу Хокейної ліги чемпіонів. Результати та огляди попередніх матчів.

РБ Мюнхен вступив в гру, програвши два поспіль матчі Хокейної ліги чемпіонів, тоді як Женева мала місію довести, що вона має усе необхідне для успіху в плей-оф, незважаючи на неоднозначну гру останнім часом на національному рівні.

Мюнхенці почали вдало, забивши два голи протягом перших шести хвилин. Неймовірна підтримка з боку домашніх трибун зіграла свою роль у мотивації команди. Другий період пройшов відносно рівно - обидві команди мали гольові моменти, але рахунок не змінився.

Заключний період повернув інтенсивність у гру – гості стадіону «Олімпія» стали свідками трьох закинутих шайб. Женева не була готова повернутися додому без боротьби і забила свій перший гол на 47:54 гри.

Мюнхенці відповіли, відновивши свою перевагу в два голи всього через чотири хвилини, перш ніж Даніель Винник подарував своїй команді надію наприкінці гри.

Команда гостей, «Динамо» Пардубіце, забила один гол у першому періоді та ще два — у другому, випередивши Ільвес з загальним рахунком у дві закинуті шайби, завершивши першу гру з рахунком 3:1.

Середа 15 листопада

Ільвес (Фінляндія) – Динамо-Пардубіце (Чехія) 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)

РБ Мюнхен (Німеччина) – Женева-Серветт (Швейцарія) 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)

Матчі-відповіді 1/8 фіналу CHL відбудуться 21 та 22 листопада. Дивіться прямі трансляції поєдинків на XSPORT!