Хто вийде в плей-оф Ліги чемпіонів?

Хто вийде в плей-оф Ліги чемпіонів?

09 жовтня 2023 р.
Анонс вирішальних турів регулярного чемпіонату

Хокейна Ліга чемпіонів – головний єврокубковий турнір, який об’єднує 24 команди з усього Старого світу. 

Цього сезону без України, яку в ці змагання встиг закохати донецький Донбас, але віримо, що ми знову будемо там!

Щодо поточного сезону, то з 10 по 18 жовтня стануть відомі усі учасники плей-оф. Нагадуємо, що тепер в ХЛЧ немає груп, а є об’єднаний турнір усіх клубів, де кожна команда грає 6 матчів з РІЗНИМИ суперниками. 

Так от, кожному колективу залишилось зіграти по два поєдинки – після них остаточно визначиться топ-16 команд, які і виступлять на другому етапі сезону – в плей-оф.


Першими гарантували собі місця в другому етапі шведський Векше та фінський Ільвес з Тампере. В активі цих команд по 11 очок і ніщо не посуне їх за межі зони плей-оф.

На 8-му місці – як раз в середині зони плей-оф – йде фінський Лукко. 

В його складі на Лігу чемпіонів заявлений молодий форвард збірної України Даниїл Трахт. Він поки що не зіграв в турнірі жодної хвилини, але ми віримо в те, що Лукко надасть шанс капітану власної молодіжки проявити себе на європейському рівні! 

В двох останніх матчах першого етапу Лукко вистачить двох очок, аби пройти до плей-оф. Зважаючи на фактор Трахта, українські шанувальники хокею природно мають підтримати цей фінський клуб!

Підтримуючи і свою віру в появу Трахта в складі XSPORT анонсує показ двох останніх матчів Лукко в регулярному чемпіонаті Ліги чемпіонів на своїх каналах!


10-го жовтня Ред Бул Мюнхен – Лукко о 20:30 за Києвом

17-го жовтня Лукко – Женева-Сервет о 18:30


Чинний і найсвіжіший переможець Ліги чемпіонів – фінська Таппара йде 10-ю, вона на три очки випереджає першу з непрохідних до плей-оф команд. 

А загалом – усі та навіть останній 24-й Больцано, мають теоретичні шанси на потрапляння в плей-оф. За два тури до завершення регулярки, немає жодної безнадійної команди! Це, безумовно, досягнення організаторів турніру, але, зрозуміло, що різниця в класі між лідерами та аутсайдерами в ХЛЧ таки все одно помітна. Але ж в якому виді спорту не так?Друзі! Підписуйтесь на XSPORT у соціальних мережах. Дивіться майбутні трансляції Ліги чемпіонів, лайкайте та коментуйте аби хокейного контенту стало ще більше!

Олександр Сукманський, YouTube-канал XSPORT ХОКЕЙ
xsport.ua
Читайте також