![Є 100-тисячний уболівальник!](/upload/iblock/352/100000_bolelskhik.jpg)
Є 100-тисячний уболівальник!
Під час гри "Донбас" - "Локомотив" квиткова система Арени "Дружба" зафіксувала стотисячний відвідувача в сезоні 2013/2014.
Ним став лікар-реаніматолог з Донецька Олег Труфанов.
У подарунок від ХК "Донбас" 100-тисячний глядач отримав ексклюзивний ігровий светр із написом "100 000" та сертифікат, який дає йому право на поїздку разом з командою під час заключної виїзної серії регулярного чемпіонату КХЛ, в якій ХК "Донбас" зустрінеться з празьким "Левому" , братиславським "Слованом", московським ЦСКА і ризьким "Динамо".
"Чи дивувався, коли назвали мій сектор ряд і місце? Ще б! За ХК "Донбас" я вболіваю вже третій сезон, ще з тих пір, як клуб грав у ВХЛ, намагаюся бувати на всіх домашніх іграх клубу, якщо дозволяє робота, але на такий сюрприз навіть не розраховував. Зараз мене переповнюють емоції, безумовно, це дуже приємно. Дякую клубу і Фортуні за такий приємний в усіх сенсах подарунок. Тепер буду максимально активно готуватися до виїзду. Вірю, що перемоги в усіх чотирьох іграх будуть за "Донбасом" , - поділився щасливчик.
![З Днем захисту дітей!](/upload/resize_cache/iblock/45f/548_548_2/IMG_3387.jpg)
![«Донбас» - «Альтаїр». Навколо матчу](/upload/resize_cache/iblock/450/548_548_2/DSC_5600.jpg)
![Яким сезон 2013/2014 побачили вболівальники?](/upload/resize_cache/iblock/20b/548_548_2/moyaistoriasezona.jpg)