Школи № 25 та 77 м. Донецька приєдналися до фан-руху ХК "Донбас"

Школи № 25 та 77 м. Донецька приєдналися до фан-руху ХК "Донбас"

07 травня 2014 р.
Під час урочистого відкриття зі школярами зустрівся нападник Максим Мартишко
7 травня донецькі школи № 25 і 77 приєдналися до фан-руху ХК "Донбас". Фактично фанатські ряди єдиного представника України в КХЛ ці навчальні заклади поповнили ще взимку в розпал сезону, але до урочистого відкриття та візиту гравців через щільний графік тоді так і не дійшла. Щоб виправити цю ситуацію, незважаючи на заслужену відпустку, нападник Максим Мартишко відправився в ці школи.

Першим пунктом стала СШ № 25, яка розташовується в Ленінському районі Донецька. За традицією під час зустрічі школярам було вручено символічний хокейний светр з цифрою 27, а після діти змогли поставити Максиму свої питання. Як виявилося, найбільше їх цікавили відомості про травми, нагороди і перемоги молодого хокеїста.

"Зараз у нашій школі понад 60 активних вболівальників ХК "Донбас". Опорними у нас стали 6, 7, 8 класи, хоча люблять хокей і багато старшокласників. Інтерес є, і він постійно збільшується. Якщо взяти, приміром, 7 клас, то коли ми починали організовано їздити на матчі, то це були 4-5 бажаючих, а поспостерігати за іграми плей-офф хотіла вже понад половина учнів цього класу", - розповідає заступник директора з виховної роботи Лариса Рубан

Далі Мартишко попрямував у Кіровський район міста, де його чекали в СШ № 77. Хоча ця школа приєдналася до фан-руху тільки в цьому сезоні, любителів хокею тут вистачає. Серед учнів є вихованці ДЮСШ № 7, які займаються на ЛСК "Лідер" в секції хокею. Так, за "Донбас-2001-2002" грає учень цієї школи Данило Чорний, а у юного хокеїста "Донбас-2005" Жені Карпушина тут навчається старший брат Сергій. Для гостей діти приготували невеличкий сюрприз у вигляді слайд-шоу з фото, на яких вони активно висловлюють підтримку своєму улюбленому клубу. На знак відкриття фан-клубу Максим Мартишко вручив школі светр з номером 28. 

"Як тільки у нас з'явилася можливість виїжджати на ігри "Донбасу", бажаючих відразу знайшлося чимало. Ми беремо в "Дружбу" дітей починаючи з сьомого класу, але відвідувати хокейні матчі хочуть і шестикласники, і навіть п'ятикласники. Діти отримують величезний заряд енергії на Арені вболіваючи за команду, тому й охочі є. Тим більше у нас вчаться свої хокеїсти, які, хай поки і на рівні ДЮСШ, знають процес тренувань та ігор зсередини", - поділилася координатор фан-клубу Тетяна Миколаївна Нетяга.